Saç rengini açma

elma_xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
mrb arkadaşlar benim saçlarım kahveydi saçlarım uzasın die bi karışım yaptım saçlarım çok koyulaştı içindeki hint yağından oldu sanırım şimdi saç rengimi açmak istiyorum yardımcı olun lüttfenn!!!!!!!!!:sm_confused:

elma_xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben boyayla falan açmak istemiyorum yani doğal yolları denemek istiyorum haddiii bana yardımcı olacak arkadaşlar yok muuu????????

E

EU1

Ziyaretçi
eger saçlarını hıc boyamadıysan papatya suyuyla açabılırsın veya avonun cok guzel saç acıcı urunlerı var saça hıc zarar vermeden acıyor onu deneyebılırsn

lostsun

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
saçlarımın rengi açılsın diye sarı renkli şampuanlar var ya bebek şampuanları onlardan kullandım açılmıştı.bide papatya suyu kullanmıştım.bir arkadaşımda koyu kumral saçlarına sarı renkli saçlar için şampuandan kullandı açıldı.

secil_65

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
saçlarımın rengi açılsın diye sarı renkli şampuanlar var ya bebek şampuanları onlardan kullandım açılmıştı.bide papatya suyu kullanmıştım.bir arkadaşımda koyu kumral saçlarına sarı renkli saçlar için şampuandan kullandı açıldı.
markası ne kullandığı şampuanın ??? saçları açılınca nasl bi renk oldu ???

A

ateş böcüğü

Ziyaretçi
mrb arkadaşlar benim saçlarım kahveydi saçlarım uzasın die bi karışım yaptım saçlarım çok koyulaştı içindeki hint yağından oldu sanırım şimdi saç rengimi açmak istiyorum yardımcı olun lüttfenn!!!!!!!!!:sm_confused:
canım papatya suyuyla saçını açan var mı? diye bi başlık war saç bakımında oraya ben papatya suyuyla saçlarımı açtıktan önceki we sonraki fotomu koymuştum bak istersen

VsneLroCCo

İşi bilcen işe gitmicen:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Ben papatya suyunuda Kullandım ama pek açmadı.Şimdi kolestonun Oksidan sütünü kullanıyorum sürüp güneşe cıkıyorum Her yaz yaparım bunu ama ilerleyen zamanlarda koyulaşmaya baslıyoo.doğal olmasını istiyosan gene papatya suyunu dene derim ama Koleston çok iyi minik bi şişesi war hemde 1ytl :)

mhrmhclk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ıhlamur suyu kızıllaştırmadan açıyormuş bir dene istersen peroksitlerle açma onlar da kimyasal papatya suyu biraz kızıllaştırarak açıyormuş hint yağı nın koyulaştırma özelliği var sanırım

oferma

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
oksidan sutu bu boyalarin yaninda satilan boyayla karistirmak icin kucuk siselerdeki seymi? direkt saca surulunce zarar vermiyomu acaba? oksidan sutuyle oksidasyon kremi ayni seymi? ay cok sordum ama :uhm:

mhrmhclk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
evet peroksit oksidan sütü aynı kimyasal ve saça direk sürülmesi tabi ki iyi değil yani kimyasallar sonuçta ve gerek yok işte size saçı sarartmanın önerilen yolu,galiba kızıllaştırmadan sarı tonları için bu:
100 gram ıhlamur
Yarım litre su

Ihlamuru yarım litre suda iyice özü çıkacak şekilde yaklaşık 20 dakika kaynattıktan sonra süzün. Elde ettiğiniz suyu saçınıza sürün. Islattığınız saçınızı güneş altında kurutun. Saçınızı kuruturken taramaya özen gösterin. Bu işlemi istediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.

Yukarı Alt