Saç uzatma ve bakım grubumuz...

izole

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
1.531
3.680
çok sevindim başlığın hareketlendiğine. tam da saç bakım için besin takviyeleri almaya giderken başlığın canlandığını gördüm. takviyelerimi alıp geliyorum. :KK55:

izole

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
1.531
3.680
Alminaaa Alminaaa biotin kullanırken sivilce sorunu yaşamamak için bol su içmek gerekiyor. en az 2-3 litre. böylece fazlası atılıyor, sivilce yapmıyor.

biotin kullandığım dönemlerde 3 litre su içemeye gayret ediyorum. yoksa cildimde pürüzler oluyordu sanki.

izole

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
1.531
3.680
dün akşam bakıma başladım. saçlarımın önleri artık uzasın istiyorum.

akşam multivitamin multimineral takviyemi aldım.
gece saç derime masaj yapıp uyudum.
sabah çam terebentinli şampuan ile bir kez şampuanladım.

Alminaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
425
94
1 kutu kullandım işte d vitamini düşükse oda kötü etkiliyormuş saçı.
Şu an uzun değil ama ufak ufak saçlar çıkıyo hep elektiriklenmiş çarpılmış gibi oluyorum bazen

:eek: Çok iyi bence, yeni saçlarla hepimiz elektrik çarpmış gibi olalım. Ben de daha önce bir kutu kullanıp devam etmemiştim ve faydasını göremedim. Daha uzun süreli kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Ben bir aydır kullanıyorum her kutudan sonra bi hafta ara vereceğim ve 3 ay kullanıcam aksatmadan. Pahalı biliyorum ama biotinin çok faydası olduğunu düşünüyorum. Ekstra olarak ise folik asit omega 3-6-9 kullanıyorum biraz ilerledikten sonra da magnesium zincoya da başlayacağım. Tabi ben doktor arkadaşımın önerisi ile başladım bunlara. Daha önce kan tahlili yaptırdığımda doktor sadece kan ilacı vermişti. Tekrar gidip kontrol ettirmem gerek ben de hep kansızlık oluyor, saçlarım aşırı dökülüyor :KK43:
Alminaaa Alminaaa biotin kullanırken sivilce sorunu yaşamamak için bol su içmek gerekiyor. en az 2-3 litre. böylece fazlası atılıyor, sivilce yapmıyor.

biotin kullandığım dönemlerde 3 litre su içemeye gayret ediyorum. yoksa cildimde pürüzler oluyordu sanki.

Ahh olmaz mı İzole pürüz ne demek her gün 5, 6 sivilce çıkıyor. Bol su içmeye çalışıyorum evet elimden geldiğince, hem cildimiz ve saçlarım çok iyi nem kazanır :KK200:
Öyle yaparız canımm hint kınası vardı ondan kurtulmak için birde psikolojim çok bozuldu birazda ondan diyeyim sana evet uzatmak istiyorum bende

Benim boy ve uçlarda kına var ve bir daha kınaya tövbe. Çok illetmiş. Psikolojimiz bozulur hemen saçlara dadanırız zaten :kızgın:

Alminaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
425
94
Bakım yaparsan çok daha faydalı oluyor ben kozmik bakım diye bir yer var oraya takip ediyorum sizde takip edin çok faydalı

Ben de merak ettim canım, araştıracağım.
dün akşam bakıma başladım. saçlarımın önleri artık uzasın istiyorum.

akşam multivitamin multimineral takviyemi aldım.
gece saç derime masaj yapıp uyudum.
sabah çam terebentinli şampuan ile bir kez şampuanladım.
Oh ohh miss, istikrarlı bir şekilde devam :halay:
Ben de sonunda şampuan aldım. Sülfatsızmış, watsonsta indirim vardı. Organix biotin&collagen aldım. Vaatleri hızlı saç uzatma ve dolgunlaştırma. İçine azıcık çam terebenti koyup kullanmaya başlayacağım ben de. Bakalım gözlemlerimi aktarırım. Ve haftada iki kere yapmaya çalışacağım yağ bakımlarım dışında çok güvendiğim İbrahim Saraçoğlu'nun saçın hızlı uzaması için önerdiği lavanta kürüne başlayacağım. Her gün bir bardak da lavanta çayı takviyesi yani :oha: Bir aya kadar sonuçları gözlemlemeye başlarız herhalde.. Ona göre de gidişata yön veririz.

Yukarı Alt