Saç ve yararlı bitkiler

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
360
168
24
Buraya yzmasamda arada badem yağ bakımları yapıyorum bu arada cemre kemerin bacak açma egzersizine başladım arkadaşlar 6 ayda bacaklarınızı açıyormuşsunuz not olsun burayada jimlastikle ilgilenenlere 5.günümdeyim ilk 3 ay deneyeceğim fark olacak mı eğer olursa onun içinde ayrı bi konu açarım

Bugün saçıma bepanten evigen hindisran cevizi yağ badem ve hint yağ karışımı uyguladım 3 saat bekledim.. şu saçlarım uzasında boyatmaya götüreceğim niye diyeceksiniz? Boyatmamak için yemin etmeme rağmen bi aptalık edip papatya suyu sürdüm saçıma kınalı turuncu bi saç çıktı offf off bi parmak uzasında boyatayım kurtilim şu saçtan ya hadi iyi akşamlar yazmayı unutuyorum ama haftada bi bademliyorum saçımı.. sizde bademleyin hintleyin allahm şifa versin..

Bu arada panik atağım vardı ya hani benim özelikle özel günlerden bi gün önce meydana gelen ölüm triplerine faydası olan bir şey keşfettim barıs muslu beyfendinin geliştirdiği neuroformat beynine format atmakla ilgili bi teknik youtube girerseniz bi beyfendi özel olarak anlatıyor.. link bulursam koyarım ama kedi köpek korkularını bile geçiriyor. Maşallah diyim benm tasikardimi panik atağımı %75 geçirdi diyebilirim ayrıntılı anlatırım yine hadiiikızlar öptüm byss. Saçlarıım uzuyooorr bu arada çok şükür uzama ayındayız galiba bana bi baş parmağı uzunluğunda uzasa yeterdi vallahi amin

rozikka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
1.441
3.725

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-03-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 116 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi sadece kırışmış değildir, ince olduğu için bebeğinizin cildi ayrıca şeffaftır. Bundan dolayı şimdilerde eğer bebeğinizi görebilseydiniz, bebeğinizin kemiklerini, organlarını, kan damarlarını, derisinin altında görebilirdiniz. Bebeğinizin akciğerleri gelişiyor. Alveoller (akciğer kesecikleri) oluşuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
360
168
24
gecevekedicik gecevekedicik hiç arada saç uçlarından kesiyor musun?
Hayır hiç kesmiyorum.. saç uçtan uzamıyor biliyorum güçleniyor baya ama saç dipden uzadığı için vitaminleri diplere veriyorum. Saçım kıvırcık olduğu için kırıkları belli olmuyor zaten güçlüde saçlarım ekstra bi güce ihtiyacı yok bu yuzden kesmiyorum😜

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
360
168
24
2 gün önce saçlarıma evigen hint yağ hindistas cevizi yağ bakımı yaptım bugunde hint yağı ve çam terebentin bakımı yaptım saçım 4 parmak kalınlığından daha fazla uzadı ilk başladığım günden beri saçımı boyadığım için saç diplerim 2 parmak kalınlığında gelmiş yani toplamda 4-5 parmak uzadı yaxmaya başladığım günden beriii.. bakım+ benim saçımın büyüme zamanı galiba.. asla bu kadar hızlı uzamaz inatcıdır biraz ama çok şükür şu dönemler anajen bölümdeyim galiba:)))) allahım 5 parmak daha uzasın ya amin hatta temmuza kadar 10 parmak uzası amin amin hergun beslerim ben bu saçları ohh yavyulayım benim🥰😘

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
360
168
24
Buguuun saçlarıma elma sirkesi ve sU karışımıyla beklettim ve sampuansız sadece suyla yıkadım saç diplerinde vazodilatasyonu hızlandırıyormuş.. hala sirke kokuyor ama şampuansız duruladığım için yinede dayanıyorum saçım topuz.. bu arada aklınızda bulunsun elma sirkesi kepek,bakterileri,bitleri öldürüyormuş yazıyordu googlda bitleri öldürdüğüne inanmadım ama bakterileri öldürebiliyor kanımca)).. bu arada saça azıcık zarar veren doğal ışıltılı güzel ombre fotoğraflarınız varsa atın saçınızı bana. Fikir olur gerçektende neye boyatsamda yanmasa ama havalı ışıltılı ombre gibi dursa diye cok arıyorum lütfen kızlar internetden bulsanızda olur saç rengi önerilerinizi.. hadi öptüm

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
360
168
24
Şimdi ben şu 1 haftayı kısaca anlatayım çok ama çok bakım yaptım mesela sirke ile beklettim elma sirkesi bazı günler aleo vera sürdüm uçlarına dalin bebek yağı ile karıştırıp. Bazı günler hint yağ ve çan terebentin sürdüm. Bugunde evigen hint yağ ve bemiks bombasını karıştırdım uyguladım saçımda bemiks kokusu kalmadı cok şükür.. nefrt ediyorm bemiksden ama abartacak gibi değil biraz fazla kalınca basımı agrıyıor hissine kapılıyorum. Şimdi benim boyadığım şu iğrenç turuncu saçları adam gibi 4 parmak uzatmaya çalışıyorum eğer boyamasaydım 3-4 hafta önce 4 parmak olurduuu ama aptal ben duramadım boyadım kahve tonuna ama aktı boya.. şimdi kuaförede bu turuncu 5 renkli saçla rezil olmamak için 4 parmak uzatmam gerektiğini düşünüyorum. Şimdi eğer bi bucuk iki haftada ben böyle coşturduysam 28 hazirana kadar hoplatırım diye düşünüyordum.. şimdi bu arada asıl bomba başka dediğim gibi saçımı 4 parmak uzattım alkış bana hedefime ulaştım ama şimdi ise saçımı turuncu yaptığım için saç diplerim görünmüyordu bi bucuk iki haftada bi serçe parmak kalınlıgında uzayacak şekilde uzattım kaldı mı bana 3 parmaak.. inşllh yapacağım allahın izniyle güzel doğal sarı olmayan bi model buldm saçını az yıpratacak zaten sarıda yaptırmayaxağım çünkü artık herkesle aynı model bıktım ya herkes ombreli.. aynı renkte neyse..ben güzel bişe yaptıracağım inşlaha belji atarım size..haydi öptüm şimdilik bol bol e vitamini sürğn kafanıza öptüğn