Victoria99

🧚‍♀️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
470
Tamamda ben bunu lisede öğrenmiştim zaten bu yöntemi.. 13 gündür bu maskeyi uyguluyorum bemiks koymuyorum kokusu basımı ağrıtıyor zaten birazcık geçmişe gidersen son 13 günün değişimini paylastım maske işe yarıyor umarım sanada yardımcı olur⭐ Önceki ve sonraki halime bakmalısın. Sen kaç gündür kullnıyorsun
Ben uzatmak icin kulllanmiyirm cnku sacim belimde kendiliginden uzuyor zaten yardmci olmak icin yazdm genelde soranlara bunu veriyom sac ilgi alanimdir boyamasi bakimi ozellikle sari sac ilgi alanim cok uzun oldugundan koluma dolaniyo kopuyo kesmek de istemiyom kendim aliyom uclarindan

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Ben uzatmak icin kulllanmiyirm cnku sacim belimde kendiliginden uzuyor zaten yardmci olmak icin yazdm genelde soranlara bunu veriyom sac ilgi alanimdir boyamasi bakimi ozellikle sari sac ilgi alanim cok uzun oldugundan koluma dolaniyo kopuyo kesmek de istemiyom kendim aliyom uclarindan
Benim yaza kadar uzatmam lazmdı çok fazla ilerlemedi uzaması cunku ucları yandığı için uzama hızıda durdu kısa saçla yapamadıgım ölü bölgeleride alamadm sarıyı bende seviyorm ombre şeklinde:KK43: ama başıma gelmeyen kalmadı saç uclarım cok kuru ne hindistan cevizi yaglar denedim saç milk shakeleri ama hala cok kuru yandığı için:KK43:.. bu gece bu maskeyle yatacagım umarım şu mayıs ayının sonuna kadar istediğim uzunlukta olur victoria:KK43: bütün özgüvenimi kaybettim yemin ederm:KK43:(.. saç diplerin baya çıktı uçlarını elletmeden diplerini boyayabilirler mi sence cünkü uçlrına gelirse boya kesin kopar:KK43:

Victoria99

🧚‍♀️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
470
Benim yaza kadar uzatmam lazmdı çok fazla ilerlemedi uzaması cunku ucları yandığı için uzama hızıda durdu kısa saçla yapamadıgım ölü bölgeleride alamadm sarıyı bende seviyorm ombre şeklinde:KK43: ama başıma gelmeyen kalmadı saç uclarım cok kuru ne hindistan cevizi yaglar denedim saç milk shakeleri ama hala cok kuru yandığı için:KK43:.. bu gece bu maskeyle yatacagım umarım şu mayıs ayının sonuna kadar istediğim uzunlukta olur victoria:KK43: bütün özgüvenimi kaybettim yemin ederm:KK43:(.. saç diplerin baya çıktı uçlarını elletmeden diplerini boyayabilirler mi sence cünkü uçlrına gelirse boya kesin kopar:KK43:
Tahmin edebiliyorum.sac bir bayan icin cok onemli dibini ne renge yaptrcagina bagli oryelin tamamen yakici etkisini gideren bi urun var reklam.olmasin ozelden yazari ozelden yazaym benim bi kere komple yanmsti onun dus sonrasinkremiyle kurtardim o urunu kullanan kuafore gidrrsen pahali olur ama hc zarar gormz sacn kendin almaya kalksan 1.500 tl ben sdc dus sonrasinj aldm uygundu ise yaradi kopan baglari onardi iyibir kuafor bul verdgn paraya da deger

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Tahmin edebiliyorum.sac bir bayan icin cok onemli dibini ne renge yaptrcagina bagli oryelin tamamen yakici etkisini gideren bi urun var reklam.olmasin ozelden yazari ozelden yazaym benim bi kere komple yanmsti onun dus sonrasinkremiyle kurtardim o urunu kullanan kuafore gidrrsen pahali olur ama hc zarar gormz sacn kendin almaya kalksan 1.500 tl ben sdc dus sonrasinj aldm uygundu ise yaradi kopan baglari onardi iyibir kuafor bul verdgn paraya da deger
Aynen canm zaten geçen gittiğimde iyi bir kuafördü ve yüklü bi para vermiştim allahım aklıma geldikce sinirlerim bozuluyor hem o paraya hemde yapan gerizekalıya keşke bir sayfa olsa şöyle saçımızı yakan kuaförlerin isim soyisimleribi girsekte bilinçlensek

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Dün
Hindistan cevizi yağ ve evigen karıştırdım bi gece bununla uyudum çok güzel etkisini gördüm.. dip boyam geldi ama sırf şu günlük için saçlarımı boyatmıyorum bi de o kadar yeminler ettim saçlarımı boyatmamak için allah affetsin :110: bu ayın sonunda belki boyatırım 21 mayıs gibi bi fotoğraf daha paylasmak istiyorum çünkü mükemmel bi uzama gözlemliyorum.. ya da tam 30 mayısta atarım foto şu 10 gün içinde harika sıklıkla maske yapacağım buraya yazmıyorum pek ama bir gün free veriyorum diğer günler yapıyorum.. şu 10 gün geçsede saçım dinlense biraz😇 hedef haziranın 1i 🌷🌷🌷 bakalım neler değişti 6 ayda saçımızda🌕 takip eden Saç mağdurlarına allah yardım etsin👑

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
arkadaşlar bugun saç uçlarıma bir takım maskeler uyguladım baş faktörlerde aleo vera hindistan cevizi yağ bir takım maskeleri karıştırdım saç uçlarıma uyguladım saçlarım acayip derece yanan kısımlardan bahsediyorum çok sert ve kuruydu iğrençti sarı yerlerinden nefret ediyorum saçlarımın..
bunun dısında benim baya bir saç dibim geldi arkdaslar dün saç diplerimdeki yıpranmamış sağlıklı saçlarımı o kadar çok elledim ki o kadar çok özlemişim ki size anltamam.. ellediğim için baya bir kabardı zaten allahım çok sağlıklı şu anda ve ben boyatmaya kıyamıyorum o kadar üzücü bir durum ki sadece uçlarınada attırabilirim ışıltı hiç bi şekilde bilmiyorum ama cok saglıklı ya maşallah normalde saçlarımı ellimle tarayamam ama o sağlıklı kısımları su gibi tarıyorum ama sarı kısımlarında elim takılıyor düğümleniyor saçlarım.. bugun saç diplerime hindistan cevizi yağ+evigen uyguladım.. saç diplerimde ise 2 damla keratin,hindistan cevizi yağ,aleo vera,panten bukleler için saç kremi,bebe yağ karıştırıp uyguladım (saç uçlarıma)..** tam 10 gün sonra final günü:KK50: buralar çok değerlenecek saçı yıpranmış arkadaşlar tarafından umarım size yardımcı olmuşumdur ve bu son saç yanma davam olur allahım kimseyi saçsız özellikle kötü hastalık vermesin arkadaşlar.. saç diplerinize masaj yapın!!

geceninkralicesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
484
07.05.2019
bugün saçıma 5 saatlik bir maske uyguladım maskem şöyle;
bepanten ampül
evigen ampül
hint yağ
enjektör yardımıyla saç diplerime uyguladım kaldııı 23 gün. allahtan bir şey olmazsa 2 gün sonra foto paylasacağım 10 günlük değişimi merak ediyoruuum:dua:
Enjektörle nasıl uyguladınız acaba ?

Yukarı Alt