• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  • Gün aydınlanmadı başın sağ olsun Türkiyem 😔

saçım hiç uzamıyor :(

kitie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
1.898
1
o kadar yavaş uzuyor ki hiç uzamıyor desem yeridir :KK43:( siteyi bir kaç gündür bu konu için araştırıyorum ama her şey çok karışık geldi gözüme. yeni konu açmak kolayıma geldi açıkçası. cevaplarsanız da sevinirim. saçımı uzatmak için artık bir şeyler yapmak zorundayım. bemiks bepanten ve evigen ampul aldım. bu üçüyle hangi kürleri yapabilirim? kullananlar memnun kaldı mı? ya da başka iyi sonuç veren kürler neler? (sinameki kullanmak istemiyorum. saçımda boya var çünkü.)

yawrukuss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2010
325
0
canım benim saçımda kıvırcık.. uzasa da belli olma süresi çok uzun tahmin edebilirsin :)
bu böyle olmayacak dedim gittim kuaföre güzelce kırıklarını aldırdım uçlardan. internetten HC saç bakım yağı siparişi verdim. kullanıyorum. hatta kirpiğime filanda sürüyorum uzadılar :KK66:
galiba iyi geliyor..

esmaaksuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2011
185
2
canım sinameki kürünü dene bence bende saçımı bopydım o yüzden şuan açık kahve kür uygulamam bitince boya yaptıracağım.
ampüller sadece saçını besler ve hepsini kullanmana gerek varmı bilemiyorum.Sİnameki küründen herkez memnun.
Bide süt ve maya yapanlar var
Her gün bir bardak ılık suya yarım kaşık kuru maya koyup karıştıırp içiliyomuş
başka bir forumda bi arkadaşımız bununda çok etkili olduğunu yazmış
ama tabiki biraz sabır
ben yarın 2 kürümü uygulayacağım
ama en büyük etki kür bitişindeki arada oluyormuş o yüzden biraz sabır
benim de çok geç uzuyor

kitie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
1.898
1
saçımı yeni boyadım. boya akmasın diye nerdeyse saçımı yıkamayacağım :KK1:
sinameki boyayı çok akıtıyor diye duydum. ondan yapmak istemiyorum ama bilemiyorum çok kararsız kaldım şu an.

bagetchi

my life= music,animals,sports
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
720
721
sinamekiyi tavisye ederim, parlak ve yumuşak yapıyor saçları..sinameki+bemiks+tatlı badem :)

bagetchi

my life= music,animals,sports
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
720
721
ama malesef saçımı uzatmadı şimdilik..çünkü benim saçım da çok zor uzuyor..ben de inatlaşmayı bıraktım..sağlıklı görünüyor diye uyguluyorum halen.. :)

dead_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
11
1
canım sinameki kürünü dene bence bende saçımı bopydım o yüzden şuan açık kahve kür uygulamam bitince boya yaptıracağım.
ampüller sadece saçını besler ve hepsini kullanmana gerek varmı bilemiyorum.Sİnameki küründen herkez memnun.
Bide süt ve maya yapanlar var
Her gün bir bardak ılık suya yarım kaşık kuru maya koyup karıştıırp içiliyomuş
başka bir forumda bi arkadaşımız bununda çok etkili olduğunu yazmış
ama tabiki biraz sabır
ben yarın 2 kürümü uygulayacağım
ama en büyük etki kür bitişindeki arada oluyormuş o yüzden biraz sabır
benim de çok geç uzuyor

ya ben bugun sinamaki otu tatlı badem yagı aldı ve bemi ampül aldım ama nasıl yapacam bilmiyorum rica etsem bana bi tarif edebılır mısın :KK43::KK43::KK43:

masum_kxixz

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
124
2
Arkadaşlar benimde saçım hiç uzamazdı bir boyuta gelince ama 2 haftadır bu sorunu aştım.Sizlede paylaşmak istedim.Benim saçlarım ince telli ve gür,bu yüzden yeni yıkandığında acaiip kabarıyordu ve işin aslı iğrenç bir şekilde de tüleriyordu.

Bende int te araştırırken bir karışım buldum onu uygulamaya başladım ve inanamadım.Saçlarım hem uzadı hem parlaklığı arttı hem de uçları çatallıydı onlar bile tamamen olmasada çok azaldı.

2 yumurta sarısı,2 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 tatlı kaşığı balı karıştırıp saçlarıma sürüyorum haftada 2 kere.Çok işe yarıyor tavsiye ederim.Zeytin yağını benmari usülü ısıtıpta öyle yumurtayla karıştırın,en sonda balı ekleyip iyice çırpın.Daha sonra sürün.Ben sürüp 5-10 dk bekleyip öyle banyo yapıyordum.İlk başlarda bal katmıyordum ama sonradan kattım.Bu bal dünyanın en muhteşem şeyiymişte haberim yokmuş.:KK9:

famiel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2010
33
3
saç uzatmak benimde derdim bugnlerde fakat saçımda tonlarca yanık ve kırık olduu için bu iş dahada zaman alıyo şuanda yaptıım şey saçımı jiletlemek saçımı en alt kısmından tutup yanığın yoğun olduğu yerleri yukardan aşağıya doğru sıyırmak dün yaptım bugün parmaklarım saçlarımın arasından kayabiliyo sanırım tamamına yakın bi kısmını temizledim saçım ensemin biraz altında kısaltmaktan cok korkuyodm bunu yapınca boyuda kısalmadı

melyqe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2010
462
0
turplu suyu tavsiye ederim 10 günde 3 cm uzama gördüm ama yapması çok zor :/

Yukarı Alt