SAÇIMI KESTİM VE BİRŞEY OLMUYOR :(

maheen

Kürkçü dükkaninda...♤○□♢♤♧☆☆☆
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.989
Az önce biotinle alakalı konuşuyodum kuzenimle tesadüfen burda gördüm kuzenim saçları dökülüyodu kullanmıştı biotin gnc diye bitkisel bi ilaç heralde saçlarım banyoda sırtımdan akıyodu diyo o derece ilaçtan 2 kutu kullandım durdu dökülmr diyo aynı ilaçtan mı bahsediyoruz

yesmiko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
500
Az önce biotinle alakalı konuşuyodum kuzenimle tesadüfen burda gördüm kuzenim saçları dökülüyodu kullanmıştı biotin gnc diye bitkisel bi ilaç heralde saçlarım banyoda sırtımdan akıyodu diyo o derece ilaçtan 2 kutu kullandım durdu dökülmr diyo aynı ilaçtan mı bahsediyoruz
Dökülme konusuda hangisinin işe yaradığından emin değilim.Ben tırnaklarım için kullandım.Çok çok zayıf oldukları için:KK43: O esnada priorin isimli şampuan kullanıyordum saç dökülmesi için ona yordum durmasını.

Elam123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Biotini doktor önerisi ile mi almayız? Tek bir biotin yok sanırım. Bir kaç tür var gibi :110:

seyma93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
27
Ben anlamadım perçemden mi memnun değilsiniz. Yüz tipinize gitmemiştir belkide. Ben eskiden perçem kullanırdım ama yüzümü daha geniş gösterirdi ne zamanki uzadılar aradaki farkı gördüm. Meğerse yuvarlak yüzlü olduğumdan perçem yüzümü daha kısa gösteriyormuş yakışmıyormuş.

Yukarı Alt