Saçımı şarap kızılına boyamak istiyorum. Sizden de fikir almak istedim :)

Asil Asel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
22
14
Merhabalar, sayfaya yeni üye oldum. Size bir sorum olacaktı. Sizce açık buğday tene şarap kızılı saç rengi olur mu?
Çok istiyorum ama cesaret edemedim. Şuan açık kumral altlarında ombreden daha seyrek sarılar mevcut ve herkes yakıştırıyor. Çok uzun süre kullandım bu rengi değişiklik istiyorum. Kızıl yaparsam ve beğenmezsem dönüşü çok zor olacak onu da biliyorum. Şarap kızılı çok hoşuma gidiyor. Kafam çok karıştı... Yardımcı olursanız sevinirim :)

IBED

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
237
297
Merhabalar, sayfaya yeni üye oldum. Size bir sorum olacaktı. Sizce açık kumral tene şarap kızılı saç rengi olur mu?
Çok istiyorum ama cesaret edemedim. Şuan açık kumral altlarında ombreden daha seyrek sarılar mevcut ve herkes yakıştırıyor. Çok uzun süre kullandım bu rengi değişiklik istiyorum. Kızıl yaparsam ve beğenmezsem dönüşü çok zor olacak onu da biliyorum. Şarap kızılı çok hoşuma gidiyor. Kafam çok karıştı... Yardımcı olursanız sevinirim :)
'ten rengin çok önemli ayrıca kızıl bir başka yıllarca kullandım buğday tenlyim herkes saçımın rengini sorardı kızıl bir başka🤗Bence yao gitsin

Asil Asel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
22
14
Kızıl maceram başladı :KK68:Denedim biraz önce şimdilik gözüm alışmaya çalışıyor ama çok hoş oldu rengi. Kendim boyadım 3 tüp boya ile. Çok az ombre kalmıştı altlarda oradaki geçiş daha tatlı oldu. Yarın hafif makyajla çok daha güzel görünecek sanırım.

IBED

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
237
297
Kızıl maceram başladı :KK68:Denedim biraz önce şimdilik gözüm alışmaya çalışıyor ama çok hoş oldu rengi. Kendim boyadım 3 tüp boya ile. Çok az ombre kalmıştı altlarda oradaki geçiş daha tatlı oldu. Yarın hafif makyajla çok daha güzel görünecek sanırım.
Kızıl çok asıl bir renk 🤗 güle güle kullan

Carmen_

I’m waiting for the miracle 💫
Pro Üye
7 Nisan 2010
5.039
4.667
Yıllar önce kullanmıştım çok da yakıştıran olmuştu; asil güzel renktir fakat kızıl güzel olduğu kdr bi o kdr da zor bir de kızıldan sıkıldıktan sonra kurtulmak baya bi zor oldu, kahveye döndürmeye çalıştım defalarca aktıktan sonra hep gene kızıllaştı... anca kızıllar uçlarda kalmıştı en son onları da kestire kestire arınmıştım kızıldan. Kurtulması zor ama güzel renk:) yıllarca kullanılacaksa yapılabilir ☺

Yukarı Alt