saçını kestirme,bebeğinin ömrünü kısaltma :)))

ESRAXE

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
28
arkadaşlar bi sorum olcak,hamileyken saç kesilirse bebeğin ömrü kısalır,diye bir söylenti hatta söylentidende öte böyle bir inanaş var,bana göre batıl inançtan başka birşey değil,sizin fikirleriniz nelerdir paylaşmak,tartışmak isterimhihoyyyt

vuslat06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bence de batıl inanç iki hamilegimde de saçımı kestirdim inanmıyorumm böyle şeylere

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar asıl tam tersi hamilelikte saçlarınızı mümkün olduğu kadar kısa kestirin.Bilidğiniz gibi saç vücutta en çok vitamin yiyen şey.Yani uzun saçlılar daha çabuk hasta olurlar o yüzden hamilelik döneminde saçın vücuttan vitamin yemesini engelleyin.=))

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bencede saçmalık :) ama ne yalan söyleyim ben kestirmemiştim.. 9 ay kestirmezsem ölmem dedim:)

ESRAXE

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
28
kızlar asıl tam tersi hamilelikte saçlarınızı mümkün olduğu kadar kısa kestirin.Bilidğiniz gibi saç vücutta en çok vitamin yiyen şey.Yani uzun saçlılar daha çabuk hasta olurlar o yüzden hamilelik döneminde saçın vücuttan vitamin yemesini engelleyin.=))
saç vücuttaki ençok vitamini yiyen şeymi:1shok:
araştırdınmı yoksa bu senin fikrinmi

E

EU2

Ziyaretçi
saç vücuttaki ençok vitamini yiyen şeymi:1shok:
araştırdınmı yoksa bu senin fikrinmi
benm fikrim diil araştırdım böyle birşey var.sanırım b5 vitamini saçları güçlendiriyor.Saçta çok fazla kullanıyor bunu.hatta bi arkadaşım bünyesi çok zayıf diye hep kısa saçla gezerdi=)

gxuxl@end

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bencede saçmalık batıl inanç geçen yıl hamişken saçımı kestirmek istemiştim bebeğin ömrü kısalır dediler bende kestirmedim sonuç henüz doğmadan öldü yani inanmayın

Yukarı Alt