SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Amonra

Guru
Pro Üye
11 Şubat 2008
13.436
294
arkadaşlarsaçımı kızıla boyatmak istiyorum.saçım uzun olduğu için evde kendim boyayamıyorum.ama kuaförlerde sanırım orial kullanıyor.zaten saçlarım dökülüyor.sormak istediğim koyu kestane saçı kızıla boyamak için kuaförler saçın rengini orialle açıyorlarmı yoksa direk üzerine boyuyorlarmı?

moda_line

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
4
1
Arkadasim Ebnim Saçimda Koyu Kestane, 1 Hafta önce Kirmiziya Boyattim,açmadan Boyadilar, Yani Bence Açmazlar Ama Bri Birini Tutmuyo Kuaförler, Ama Benim Saçlarim Süper Oldu :)

tripolog

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2006
272
3
benim saçlarım mavi siyahtı ve haliyle açtılar çok kırıldı seninde istediğin tona göre açarlar ama unutma ki kızıl en iyi açılmış saçta tutuyor yoksa yıkadıkça rengi hemen atıyo (annem kendi saçını evde koyu kızıl yapıyo ilk yıkamada hemen bozuluyor) ama açtırınca da çok kırılıyo saçlar yaa :1no2:

moda_line

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
4
1
üstüne kapatıcı (cila) kullanılması gerekio ve haliyle kaliteli bi boya olmalı, okadar fazlaki yanlış oranda karışım yapanlar. ama kızıl renk olarak en kolay akan renklerden.. yani kalma süresi çok az, ama değer :)

E

EU1

Ziyaretçi
kıslaaarr suan kızıl boya olan saclarımmm,
bayagı aktı soldu,cok mat bır gorunumde yanı,

suan ,bıras beklıyorummm cunku dogal rengıne yakın boyatmayı dusunuyorum ama kızıllık kalmasın dıye bıras beklıyorummm,
bana dogal renge donuş için bır fıkır lutfeeeena.s.
arkadaslar bu sıkıntıyı atlatan tecrubelı arkadaslarrr beklıyorum yardımlarınızı

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
5
Benimde daha önce kızıldı saçlarım.Sana tavsiyem küllü renkleri kullan.Ben kolestonun küllü kumralını 2 kere kullandım,kızıllar gitti.

CimcimeCeyda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
136
0
Saçlarını kızıla boyattınmı bilmem ama kızıl yazın hiç kullanışlı olmaz çabuk akar. Kızıl benim en severek kullandığım renk ama yaza doğru akmasını sağlar ve değiştiririm. Eğer koyu bir kızıl boyatırsan kış yaz farketmez nerdeyse her hafta değişir biraz daha akar. Yazın bozuk bir kızıl sarı tuhaf bir hal alır. Niyetin varsa kışın boya kızıla hem daha uzun süre kullanırsın hemde eminim çok yakışır sana.

E

EU1

Ziyaretçi
Saçlarını kızıla boyattınmı bilmem ama kızıl yazın hiç kullanışlı olmaz çabuk akar. Kızıl benim en severek kullandığım renk ama yaza doğru akmasını sağlar ve değiştiririm. Eğer koyu bir kızıl boyatırsan kış yaz farketmez nerdeyse her hafta değişir biraz daha akar. Yazın bozuk bir kızıl sarı tuhaf bir hal alır. Niyetin varsa kışın boya kızıla hem daha uzun süre kullanırsın hemde eminim çok yakışır sana.
canım ben kızıldan donmek ıstıyorum yınedesaoll

E

EU1

Ziyaretçi
Benimde daha önce kızıldı saçlarım.Sana tavsiyem küllü renkleri kullan.Ben kolestonun küllü kumralını 2 kere kullandım,kızıllar gitti.
saol canım işallah deneyeyım bakalımm,gercekten işe yarıyormu canımm,
daha ayrıntılı yazabılırmısın rıca etsemm

Yukarı Alt