SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Milenayy

Hayat kısa,anılar uzun.
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
566
260
anladım canım o zaman hiç uğraşmadan loreali bir deneyim bakalım en azından tek renk olur. o ilk fotoğraftaki rengi çok beğendim dediğim sarı yansıma bu şekilde işte. çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim en kısa zamanda deniyorum :KK49:
Ne demek,yapınca burdan yada bana mesaj olarak foto atarsın şimdiden merak ettim inşallah çok güzel olcak :)))

ma5825

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
5
1
Arkadasim Ebnim Saçimda Koyu Kestane, 1 Hafta önce Kirmiziya Boyattim,açmadan Boyadilar, Yani Bence Açmazlar Ama Bri Birini Tutmuyo Kuaförler, Ama Benim Saçlarim Süper Oldu :)
Ya arkadaşlar benim saçım da koyu kahverengi dün şakıma bakır kızıl boya alıp evde kendim boyadım ve sonuç rezalet size sorum şu ki saçlarım akarken renk daha da açılacak mı yoksa zemin rengi koyu olduğu için koyulasacakmi nolur yardımcı olun bide kızıldan nefret ettim bana olmadi hiç nasıl kurtulabilirim

PrensimOzi

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2018
60
21
Kızlar burda bilgisi olan çok insan var lütfen bana yardım edin ya kendi dogal sac rengim koyu kahve siyaha yakındı 2 kez kolestom aşk alevi ve kızıl büyü karıştırarak boyadım ve artik sıkıldım küllü kumrala boyamak istiyorum bu renk üstüne tutar mı lütfen yardim edin ya yapan var mı? Bu arada en son 3 ay önceki boyamıstım 3 aydır boya değmedi. Bayağı aktı

Eklentiler

Kedipatisi91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
21
9
7BCA3E5E-DFB9-4298-8B6D-932BC26BFF0E.jpeg
Saclarımı palette 7.77 ile boyadım böyle oldu.Kızıllığı biraz fazla geldi dipler cıkınca tekrar boyadığımda nasıl bir karısım önerirsiniz kızıllığı yumusatmak icin elcin sangunun suan carpısmadaki sacları gibi yumusak olmasını istiyorum su sekilde daha kumrala calan yumusak bir bakır

Eklentiler

Milenayy

Hayat kısa,anılar uzun.
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
566
260
Eki Görüntüle 2222069 Saclarımı palette 7.77 ile boyadım böyle oldu.Kızıllığı biraz fazla geldi dipler cıkınca tekrar boyadığımda nasıl bir karısım önerirsiniz kızıllığı yumusatmak icin elcin sangunun suan carpısmadaki sacları gibi yumusak olmasını istiyorum su sekilde daha kumrala calan yumusak bir bakır
bence gayet hoş olmus birkaç yıkamada kızıllık akıyor zaten. Hangi rengin üstüne boyadınız?

Kedipatisi91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
21
9
bence gayet hoş olmus birkaç yıkamada kızıllık akıyor zaten. Hangi rengin üstüne boyadınız?
Saclarımda yoğun ombre vardı dipleri de kendi saclarımdı küllü kumral.kuaföre gittim bakır istedim ama koyu oldu kızıllık cok yoğundu düzelmesi icin marketten 7.77 palette yoğun bakır alıp boyadım bu sekilde oldu.Cok tesekkür ederim kalsın o zaman bu sekilde zamanla akar:)

Milenayy

Hayat kısa,anılar uzun.
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
566
260
Saclarımda yoğun ombre vardı dipleri de kendi saclarımdı küllü kumral.kuaföre gittim bakır istedim ama koyu oldu kızıllık cok yoğundu düzelmesi icin marketten 7.77 palette yoğun bakır alıp boyadım bu sekilde oldu.Cok tesekkür ederim kalsın o zaman bu sekilde zamanla akar:)
Güle güle kullanın cidden hoş olmuş aktıgında daha sarımsı tam ıstediğiniz gibi olur:)
bende böyle istiyordum saçlarım koyu diye bir turlu tutmadı ne yazıkki

Kedipatisi91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
21
9
Güle güle kullanın cidden hoş olmuş aktıgında daha sarımsı tam ıstediğiniz gibi olur:)
bende böyle istiyordum saçlarım koyu diye bir turlu tutmadı ne yazıkki
Cok teSekkür ederim aslında kuaför koyultmustu benimkini de koyu bakır yapmıstı ama kendim marketten rasgele bu boyayı aldım 1,2 ton actı siz kac numaraya boyuyorsunuz?acılma olmuyor mu?

Yukarı Alt