SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Milenayy

Hayat kısa,anılar uzun.
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
566
260
Cok teSekkür ederim aslında kuaför koyultmustu benimkini de koyu bakır yapmıstı ama kendim marketten rasgele bu boyayı aldım 1,2 ton actı siz kac numaraya boyuyorsunuz?acılma olmuyor mu?
Ben palette 8.77 ve altın sarısı karısımı yapmıstım baya koyu bır kızıl olmustu hatta kızıl bıle değildi kahvemsi bişeydi
ilk foto doğal sacım ikincisi palette 8.77 ve altın sarısı karısımı
şimdi geri kendi rengime dönmek ıstıyorum bulamıyorum hiçbir boya markasında uygun renk yok :KK43:

Eklentiler

Kedipatisi91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
21
9
Ben palette 8.77 ve altın sarısı karısımı yapmıstım baya koyu bır kızıl olmustu hatta kızıl bıle değildi kahvemsi bişeydi
ilk foto doğal sacım ikincisi palette 8.77 ve altın sarısı karısımı
İkinci resim tam karamel gibi duruyor cok güzel.palette 8.77 ve altın sarısı karısımının benimkinden acık olması gerekmiyor mu cünkü hem 8 hem de sarı karısımı neden koyu oldu acaba?bence bir kez daha boyayınca acılır ama gözler masallah nazar değmesin:):)bu gözlerle her renk sac gider:)

Milenayy

Hayat kısa,anılar uzun.
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
566
260
İkinci resim tam karamel gibi duruyor cok güzel.palette 8.77 ve altın sarısı karısımının benimkinden acık olması gerekmiyor mu cünkü hem 8 hem de sarı karısımı neden koyu oldu acaba?bence bir kez daha boyayınca acılır ama gözler masallah nazar değmesin:):)bu gözlerle her renk sac gider:)
Çok tesekkur ederım o senın guzel bakışların:))) :KK51::KK23:
Koyu saç oldugu için rengini vermedi boya :KK43:( kuaföre gitmiştim açtırmak lazım dedı. O da sacı mahfediyor hiç istemiyorum. Son care kendi rengine dönmek. Keske senınki gibi olsaydı cidden cok hoş olmus gule gule kullan:)

Kedipatisi91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
21
9
Koyu saç oldugu için rengini vermedi boya :KK43:( kuaföre gitmiştim açtırmak lazım dedı. O da sacı mahfediyor hiç istemiyorum. Son care kendi rengine dönmek. Keske senınki gibi olsaydı cidden cok hoş olmus gule gule kullan:)
Acıcı asla zaten hic gerek yok bence vazgecme cünkü bakır cok hosuna gidiyor insanın yani bilmiyorum ben asırı sevdim uzun süre kullanırım heralde:)vazgecme bence bir kac defa boyadığında tutar eminim palette 7.77 boyayabilirsin hem böylece diplerin acık kalması ton farkı gibi dertler de olmaz ben 8.77 ye cesaret edemedim dipteki doğal sacımı cok acar diye.7.77 cok acık bir ton olmadığı icin diplerde acık kalma sorunu olmuyor ama yine de diplere tam renk verdi bende actı yani tüm sacımda hic renk farkı olusmadı.palette 7.77 yi öneriyorum:):)

Kedipatisi91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
21
9
Aslında suan acık duruyor 2.resimde asırı koyu değil acılmıs yine de diplerin gelmediyse 8.77 ye boyasan tekrar biraz daha acılır diye düşünüyorum diplerin varsa da 7.77

Milenayy

Hayat kısa,anılar uzun.
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
566
260
Acıcı asla zaten hic gerek yok bence vazgecme cünkü bakır cok hosuna gidiyor insanın yani bilmiyorum ben asırı sevdim uzun süre kullanırım heralde:)vazgecme bence bir kac defa boyadığında tutar eminim palette 7.77 boyayabilirsin hem böylece diplerin acık kalması ton farkı gibi dertler de olmaz ben 8.77 ye cesaret edemedim dipteki doğal sacımı cok acar diye.7.77 cok acık bir ton olmadığı icin diplerde acık kalma sorunu olmuyor ama yine de diplere tam renk verdi bende actı yani tüm sacımda hic renk farkı olusmadı.palette 7.77 yi öneriyorum:):)
Bi düşüneyim bakalım:)) tesekkur ederım önerin için :KK36:
gercekten bakır çok guzel bi renk ve beyaz tenle efsane oluyor :)

Asllnutty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
3
7
Uzun araştırmalar ve bir anlık cesaretle siyah olan saçlarımı kızıla çevirmiş bulunmaktayım. Hayatımda tek denemediğim renk olan kızıla geçtim, baktıkça anlıyorum neden vazgeçilemediğini bu renkten.. :KK36:

candy4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2016
1.517
1.321
Kizlar merhaba bende kizil istiyorum ama ben biraz acik kizil istiyorum koyu degil.
2 ay once ombre yaptirdim dipten bir parmak kendi sacim altlar acik kendim boyasam sizce guzel olurmu pisman olmakda istemiyorum sari icin cok ugrasmistim ama bu sarida istedigim sari degil beyasimsi sari istiyordum
O kadar acilmadi saclarim

candy4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2016
1.517
1.321
Uzun araştırmalar ve bir anlık cesaretle siyah olan saçlarımı kızıla çevirmiş bulunmaktayım. Hayatımda tek denemediğim renk olan kızıla geçtim, baktıkça anlıyorum neden vazgeçilemediğini bu renkten.. :KK36:
Nasil oldu sacin koyu kizilmi

Yukarı Alt