SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Seaslug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
459
148
2 ay once actirip cilayla gri yaptirdim. 1 ay sonra akip fotograftaki sari oldu.
Simdi kizil istiyorum ama kafam cok karisik pisman olmak istemiyorumm yardim edin kizlarrr🙄
Kızıl olmayı çok ama çok istemem lazım ki
Pişman olma. Geri dönüşü zor, bir ay olmadan akması, yastık çarşaf havlu batması, hatta mobilyalarımı bile boyadım saç teli düştükçe🙈 sarı renk size yakışıyorsa sarıyla devam edin derim . Kızıldan sonra böyle bir sarıya dönmeniz imkansıza yakın

candy4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2016
1.517
1.321
Kızıl olmayı çok ama çok istemem lazım ki
Pişman olma. Geri dönüşü zor, bir ay olmadan akması, yastık çarşaf havlu batması, hatta mobilyalarımı bile boyadım saç teli düştükçe🙈 sarı renk size yakışıyorsa sarıyla devam edin derim . Kızıldan sonra böyle bir sarıya dönmeniz imkansıza yakın
Haklisin sanirim vazgecicem kizildan🙄

leiaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2017
482
181
Kızlar ben turuncu sevdasından yıldım saçlarımı 2 kere kendim boyadım ilk çok güzel oluyo 2 yıkamaya renk karamele dönüyor gittim kuaföre boyattım ilk o kadar güzel oldu ki ama 10 gün oldu şu an gene karamelimsi. Bana rengi iyi tutan bi kızıl boya öneriniz varmı? Ben açık turuncu istiyorum sarıyla karıştırıp boyasam?

ezgikilic1995

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
5
0
yıllar sonra ilk defa kızıl saça döndüm .... bu boyayı kullandım. Şiddetle tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

3jamiilaa

you only live once
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2015
762
1.285
Kızlar ben turuncu sevdasından yıldım saçlarımı 2 kere kendim boyadım ilk çok güzel oluyo 2 yıkamaya renk karamele dönüyor gittim kuaföre boyattım ilk o kadar güzel oldu ki ama 10 gün oldu şu an gene karamelimsi. Bana rengi iyi tutan bi kızıl boya öneriniz varmı? Ben açık turuncu istiyorum sarıyla karıştırıp boyasam?
Benim saçlarımda turuncu sarıya açtırıp üzerine kına yakmıştım zerdeçal ile ve akmıyo kına haliyle:)

Chocolita

Gupguru
Pro Üye
30 Ocak 2017
4.560
93.879
Kızlaaaaaaaarr yaptııım sonunda kızıl olduuuuuum çok mutluyumm harika hissediyorumm tam istedigim vişnemsi kızıl olduu gösterdiğim fotografın aynısı olduuuu :)
Resimde ışıklar yanıltmasın, tam böyle viyole alt tonlu vişnemsi gibi bir kızııııl ♡ yaz ayında büyük cesaret gerçekten ama çok istedimmm.. Şimdi ne yapıp edip bu rengi koruyup tecrübelerimi yazıcammm :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Inffinity

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2012
199
393
Kızlar ben saçlarımı ilk defa boyayacağım, saçlarım koyu kahverengi. Koleston kızıl büyü aldım ama saçlarımın bu renk olmasını istiyorum. Fazladan %6lık oksidan aldım onu kullanmam gerekir mi?
maxresdefault.jpg 1565990552694.png

Yukarı Alt