saçınızı hem kıvırın hem düzleştirin.....

defne/oxgxuz

sana emanetiz Allah'ım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
arkadaşlar iki sene önce remington markanın 3x diye bir model saç düzleştiricisini aldım ve saçım için yaptığım en iyi şeydi bu. o zamnlar saçlarım belime kadardı gürdü ve dalgası yani yapısı çok bozuktu.aldıktan sonra bi baktım tek hamlede saçımı dümdüz yapıyor, şaşırdım v eçok sevindim. sonra içinden bi dvd çıktı izledim saçı sararak bukle yapıyorlardı denedim ve mükemmel bozulmayan sarkmayan buklelerim oldu. hatta öğrencilerim hep kuaföre gidiyorum sanıyordu yani o kadar güzel :)
şu aralar bazen arkadaşlarım kendi düzleştiricilerini deniyorlar üzerimde çok fena...
ben onların saçlarını yapıyorum benim düzleştiricimle bu sefer hep benden istiyorlar :)
o kadar menunum ki paylaşmak istedim. bu remington denilen marka zamanında yurt dışından özel getirtilenlerden yani bildiğimiz biçok markayı katlar.

Miracle*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende remington'ın yıpranmıs saclar ıcın ozel duzlestırıcısını kullanıyorum ve cok memnunum =)
bence en ıyı duzlestırıcı markası remington ..

kxuxllxuxmango

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım bende bu remingtondan var. acaba nasıl bukle yapıyorsun? saç maşası gibi kıvırsan yuvarlak değil dıkdortgen çıkmaz mı acaba?

defne/oxgxuz

sana emanetiz Allah'ım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
bunu saçını en tepeden sıkıştırıyorsun sonra saç arasındayken makineyi bukle yapacak şekilde döndüre döndüre indiriyorsun seninki de yapar bak dış zemininde kanallar var

kxuxllxuxmango

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
o dışardakı kanallar onun için miymiş? bendekinden cd vs... çıkmadıgı için sadece duzleştirebilyordum.
seninkinin farkı nedir peki 3x demişşin çünkü

defne/oxgxuz

sana emanetiz Allah'ım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
bu üç derken mdelinde plakada kullanılan 3maddeden bahsediyorlar; seramik teflon törnalin diye 3 madde. sanırım seninkinde de seramik ve teflon var. ayrıca evet kanallara kıvırırken saç yerleşiyor ve saç kaymıyor

Gulperi

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
bu üç derken mdelinde plakada kullanılan 3maddeden bahsediyorlar; seramik teflon törnalin diye 3 madde. sanırım seninkinde de seramik ve teflon var. ayrıca evet kanallara kıvırırken saç yerleşiyor ve saç kaymıyor
slm canım yaa senınkının kodunu net olarak yazarmısın bende arıyomda bı turlu karar veremedım belkı remıngton marka alırım

tesekkurlerr

osge01

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
kızlar remington çok güzel bence, ben philips aldım ama en iyiisi reminghton !!!

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
796
bende philips kullanıyorum . onlada dalga yapılıyo ama ben kendiminkini yapamıyom. çok tutunca yanacak diye korkuyombenneyaptımki

Yukarı Alt