Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

saçınızı hem kıvırın hem düzleştirin.....

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve defne/oxgxuz tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : defne/oxgxuz
  1. defne/oxgxuz

defne/oxgxuz sana emanetiz Allah'ım Üye

Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar iki sene önce remington markanın 3x diye bir model saç düzleştiricisini aldım ve saçım için yaptığım en iyi şeydi bu. o zamnlar saçlarım belime kadardı gürdü ve dalgası yani yapısı çok bozuktu.aldıktan sonra bi baktım tek hamlede saçımı dümdüz yapıyor, şaşırdım v eçok sevindim. sonra içinden bi dvd çıktı izledim saçı sararak bukle yapıyorlardı denedim ve mükemmel bozulmayan sarkmayan buklelerim oldu. hatta öğrencilerim hep kuaföre gidiyorum sanıyordu yani o kadar güzel :)
    şu aralar bazen arkadaşlarım kendi düzleştiricilerini deniyorlar üzerimde çok fena...
    ben onların saçlarını yapıyorum benim düzleştiricimle bu sefer hep benden istiyorlar :)
    o kadar menunum ki paylaşmak istedim. bu remington denilen marka zamanında yurt dışından özel getirtilenlerden yani bildiğimiz biçok markayı katlar.

2. 20 Ağustos 2008
  3. Miracle*

Miracle* Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    bende remington'ın yıpranmıs saclar ıcın ozel duzlestırıcısını kullanıyorum ve cok memnunum =)
    bence en ıyı duzlestırıcı markası remington ..

4. 20 Ağustos 2008
  5. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    canım bende bu remingtondan var. acaba nasıl bukle yapıyorsun? saç maşası gibi kıvırsan yuvarlak değil dıkdortgen çıkmaz mı acaba?

6. 20 Ağustos 2008
  7. defne/oxgxuz

Ödül Puanları:
    86
    bunu saçını en tepeden sıkıştırıyorsun sonra saç arasındayken makineyi bukle yapacak şekilde döndüre döndüre indiriyorsun seninki de yapar bak dış zemininde kanallar var

8. 20 Ağustos 2008
  9. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    o dışardakı kanallar onun için miymiş? bendekinden cd vs... çıkmadıgı için sadece duzleştirebilyordum.
    seninkinin farkı nedir peki 3x demişşin çünkü

10. 20 Ağustos 2008
  11. defne/oxgxuz

Ödül Puanları:
    86
    bu üç derken mdelinde plakada kullanılan 3maddeden bahsediyorlar; seramik teflon törnalin diye 3 madde. sanırım seninkinde de seramik ve teflon var. ayrıca evet kanallara kıvırırken saç yerleşiyor ve saç kaymıyor

12. 21 Ağustos 2008
  13. Gulperi

Gulperi Guru Üye

Ödül Puanları:
    288
    slm canım yaa senınkının kodunu net olarak yazarmısın bende arıyomda bı turlu karar veremedım belkı remıngton marka alırım

tesekkurlerr

14. 21 Ağustos 2008
  15. osge01

osge01 Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    kızlar remington çok güzel bence, ben philips aldım ama en iyiisi reminghton !!!

16. 21 Ağustos 2008
  17. nazobxuxlo

nazobxuxlo Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    bu remington satışı nerelrede var acaba

18. 21 Ağustos 2008
  19. DatluCadu

DatluCadu Guru Pro Üye

Ödül Puanları:
    403
    bende philips kullanıyorum . onlada dalga yapılıyo ama ben kendiminkini yapamıyom. çok tutunca yanacak diye korkuyombenneyaptımki

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.