Saclari Bir Kac Islemden Sonra Sert Olanlarin Paylasim Alani

E

EU1

Ziyaretçi
bitkisel içerikli şampuan ve kremler var,bence onlardan kullan:1yes2: arkadaşların da dediği gibi kestirdikçe düzelecektir ama her hafta doğal yağlarla bakım yapmalısın bence:teselli:

E

EU2

Ziyaretçi
Arkadaşlar Dove un Terapi serisi işe yaradı saçlarım yumuşadı ve düzelmeye başladı, aynı sorunu olanlara şiddetle öneririm. Herkese sevgiler ve cevap yazanlara teşekkürler....

bilgenaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
74
0
38
Aynısı benim başımada gelmişti çok sinir bir durum.
Ne yaptımsa düzelmedi bir sürü şey denedim.
Ancak saçlarını kestirdikçe kurtulabiliyorsun.

yelmirne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2007
38
0
32
ben bir yağ kullanıyorum otacı nın aslında bir kaç yağın karışımı. onun saç için toniği de var bana nedense otacı çok güven veriyor o yağı hafta da bir saçına uyguluyorsun hem uzatıyor hem bakım yapıyor ben memnun kaldım gürleşti sanki saçlarım...

kamelya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
1.108
0
Arkadasım bende otacının tonigini ve bakım yağını kullanmak istiyorum ama tereddüt ediyorum sen ne zamandır kullanıyosun?

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.437
10
ben de açtırmıştım aynı şekilde..ne yazıkki saç kremleri gibi şeyler sadece bir sonraki yıkamaya kadar geçici olarak yumuşatıyor
görünüş olarak bu saçların normal gözükmesi anca saça fön çekilmesiyle oluyor
ben saçım yandığında her hafta fön çektiriyodum..anca o zaman normal görünüyorlardı

ne yazıkki kestirmeden kurtulunmuyor
saçların sanırım kendi doğal siyahı değildi de boya siyahıydı dimi..
benim de mavi siyahtan kumrala açıldığında aynı şey başıma geldi

yelmirne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2007
38
0
32
kamelyacım benim bu hafta ya 4. ya da 5. kullanmam olacak yani 1 ay oldu alalı galiba ama dediğim gibi hafatada bir kullanılıyor...buarada kamelya adanalımısın?

kamelya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
1.108
0
Bilgi verdigin için tşk ederim yelmirnecim bu arada evet adanalıyım:))

glxsxh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
29
0
38
benim de saçım senin gibiydi ama kurtuldum çamterebentin yağını şampuanla karıştırdım hem uzadı hemde canlandı yoksa kel kalıcaktım.......

sana katılıyorum besa çam terebentini bende şampuanla birlikte kullanıyorum saçımın dökülmesi de azaldı:içelim:

yelmirne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2007
38
0
32
kamelya ben de adanalıyım ama şu an istanbulda yaşıyorum malum okul: )neresinden içinden mi?ben içinden..biliyor musun canım nasıl bici bici istiyor kaç gündür: )

aslican

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2006
204
1
40
canım banucum dün gördüm sacların süper rengine kesimine bayıldım...yüz hatlarına okadar yakısmıski rengi kesimin cok güzeldin canım

kamelya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
1.108
0
Yelmirnecim bende adananın içindenim hemşeriyiz. İstiyosan gönderim bici bici:)) bu arada derslerinde başarılar güzelim..

ayl@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2007
382
2
"Arkadaşlar Dove un Terapi serisi işe yaradı saçlarım yumuşadı ve düzelmeye başladı, aynı sorunu olanlara şiddetle öneririm." demişsin peki saç dökülmesi oldu mu?

izmir-im

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2007
21
0
aynı durumu bende yaşadım ama öncelikle sabırlı olman gerekiyor ve uzadıkça saçlarını ucundan az az kestirmelisin ve ben o zamanlar başladığım ve hala devam ettim dove terapi serisini kullanıyorum...umarım sendede işe yarar,unutmadan saçların hala sarıysa kurtulamazsın saçlarınınrengini bence koyulaştır ben öle yaparak kurtuldum birazda