saçlarım banyodan sonra çok kuru!!!

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: HÜZÜN YAPRAKLARI
arkadaşlar bana yardım edin lütfen saçlarımla başım dertte banyodan sonra kupkuru oluyolar krem kullanamıyom saçlarımı çok fena halde döküyo napiyim?

Slogan

dolaşayım damarlarında...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.942
sac kremini sadece uclara sürmelisin o zaman bişe olmaz dibe sürünce döker saçı sadece

kardelen18

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
364
aynı sorun bendede var banyodan çıktıktan sonra 10 dk içinde hemen kuruyor saçlarım şekilde veremiyorum ....

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
boyadan ve acmaktan bendede aynı sorun var.. dove'un nemlendirici boyalı saclar için olan sampuanını kullanıyorum ayrıca sac kremini taramakta zorlanıyorum.. çözümde ne olur bilmiyorum=((

life_city

22.11.2009 evlendik :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
143
elseve nin kırmzıı renkli olan saç kremini kesinlikle öneririm muhteşem yapıyo
benimde saçalrım kazık gibi olurdu ama o bire bir çözüm yani dökmüyor hemde

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
sac kremini sadece uclara sürmelisin o zaman bişe olmaz dibe sürünce döker saçı sadece
ewt canım diplere sürmemeye ne kadar özen göstersemde yinede dökülüyo anlamadım gitti:sm_confused:

MissLavinia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
54
Elseve'in şampuanını kullanıyorum gerçekten güzel..saç kremi durulanmayanlardan mı?durulayınca şampuandan farkı kalmıyor gibi geliyor bana?

mhrmhclk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bir de dfn garlı saç bakım maskesini dene cnm aktarlarda satılıyor 10 ytl banyo da saçlarını yıkadıktan sonra tüm saçına uyguluyorsun saç diplerine ve özellikle saçın geri kalan kısmına 5 dk bekliyorsun sonra duruluyorsun iyice ve kurutuyorsun ya da kurumaya bırakıyorsun saça biraz daha fazla nem kazandırabiliyor hatta yağ diyelim bence yardımcı olabilir demekte fayda var canım

ezgi35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bence saçına yağ maskelerini uygula canım. benim de saçlarım yapısı gereği kurudur.yani saç tipim öyle dalgalı-kıvırcık arası olduğu için.ama bu yağ karısımları sayesinde iyileştiriyorum coook faydasını görüyorum ben.
macitefendi,helin gibi markaların saç bakım yağlarını uygula saçlarına canım.bir de saçların dalgalı kıvırcık falansa gün içerisinde saçlarını taramıyorsundur yani o günlük normal dökülen saçların saçında birikiyordur.banyoda da krem sürünce saçların açılıp o günlük dökülmesi gereken saçlar eline geliyordur.tabi bu da sanki tomar tomar saçın bir günde dökülmüş hissi vericektir.yoksa diplere sürmediğin taktirde krem saç dökmez ki canım.:CüvCüv:

Yukarı Alt