• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

SAÇLARIM BEYAZLIYOR:(((

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
557
325
Merhaba hanımlar,
Yaşım daha 21:olamaz: saçlarım beyazlamaya başladı. Geçen yıldan beri çıkıyorlar ve çoğalıyorlar:KK57:
Pek umursamıyordum bu saç beyazlamasını ama belki bir çözüm vardır diye araştırmaya koyuldum. Annemde tek tük varmış benim yaşımda biraz da genetik sanırım.

Sizlerden elde tutulur bir şey istiyorum denenmiş yada şahit olunmuş bir şey. Doğal yollardan fayda görmüş veya ürünler varsa bildiğiniz, tecrübelerinizi bekliyorum..

BabyPinkk

Easy come, easy go..
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2018
1.131
1.748
Malesef benim 16 yaşından beri saçımda beyaz mevcut şuan 27 yaşındayım oldukça fazla ceviz kaynatma, kına, boyama, serbest bırakıp dökülmesini bekleme, özel şampuan baş edemedim kendi haline bıraktım artık sonuçta genlerimizde bulunan faktörler melamin eksiklikleri derken oluyor doğal bir süreç ne yazıkki.

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
557
325
Malesef benim 16 yaşından beri saçımda beyaz mevcut şuan 27 yaşındayım oldukça fazla ceviz kaynatma, kına, boyama, serbest bırakıp dökülmesini bekleme, özel şampuan baş edemedim kendi haline bıraktım artık sonuçta genlerimizde bulunan faktörler melamin eksiklikleri derken oluyor doğal bir süreç ne yazıkki.
Hmm siz bayağı uğraşmışsınız ben ilk kez araştırıyorum. Bende genetik olduğunu biliyorum da acaba mı diyip bakıyorum işte. Yaramdan değilde soranda usandım o sebeple birazda.

serseri sittin

Marşmallow
Kayıtlı Üye
22 Mart 2018
237
145
bnde 31 yasindayim.bnde ilkokuldan beri var.su an iyce cogaldi. eskiden cok kafama takiyordum. artik takmiyorum

• Beğen
Reactions: Wcy

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
557
325
bnde 31 yasindayim.bnde ilkokuldan beri var.su an iyce cogaldi. eskiden cok kafama takiyordum. artik takmiyorum
İlkokul da küçükmüş ya. Bende takmıyorum ama ne biliyim belki bir kür felan uygulayıp olumlu sonuç alan olmuştur diye sorayım dedim. Boş oturmakta olmuyorki.

turuncupijama

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
13.166
52.812
31 yaşındayım. Ailevi bizde, 33-34 e kadar kimsenin tek tel beyazı olmayıp sonra hepsinin Birsen beyazlaması :) benden önce anneannem, annem ve 4 teyzem çare bulamamış.
Henüz vakti gelmedi ama ben kabullendim çaresi olmadığını :) çok rahatsız olursam kendi rengine boyatırım diye düşünüyorum.

uckisidenbiri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2016
548
954
Ben de 22 yaşındayım, benim de epeyce var, toptan beyazlasa da rengarenk boyatsam diye gözlerinin içine bakıyorum. Seksi duruyor bence beyaz saç, özellikle de şu sakar dedikleri tutamlardan varsa, bende iki üç yerde böyle aralarda da kırçıl kırçıl var. :)

• Beğen

chamallows

geçmedi yare sözümüz
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
9.704
16.634
sacin beyazlamasi o sacin kil kkundeki renk pientlerinin yok olmasiyla olusur boyamaktan baska ne yaparsaniz yapin tekrar kendi rengine donmez saciniz

• Beğen

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
557
325
31 yaşındayım. Ailevi bizde, 33-34 e kadar kimsenin tek tel beyazı olmayıp sonra hepsinin Birsen beyazlaması :) benden önce anneannem, annem ve 4 teyzem çare bulamamış.
Henüz vakti gelmedi ama ben kabullendim çaresi olmadığını :) çok rahatsız olursam kendi rengine boyatırım diye düşünüyorum.
Hadi ya değişikmiş. Kader deyip boynumuzu bükelim napalım.

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
557
325
Ben de 22 yaşındayım, benim de epeyce var, toptan beyazlasa da rengarenk boyatsam diye gözlerinin içine bakıyorum. Seksi duruyor bence beyaz saç, özellikle de şu sakar dedikleri tutamlardan varsa, bende iki üç yerde böyle aralarda da kırçıl kırçıl var. :)
Ahaha seksi ha olgun duruyor diyeni duydum bunu ilk kez duyuyorum.
Valla sağ tarafım ağırlıklı keseyim desem bunalıma giriyorum o derece. bana sempatik gelmiyor:bicak:

Yukarı Alt