SAÇLARIM BEYAZLIYOR:(((

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
556
325
çaresi yok hayatım, boşuna araştırma..zaten olsaydı herkes kullanırdı...bitkisel boyalar var...
Aslında tamamen çare olmasa da beyazlamayı durduracak çözümlerde olabilir illaki vardır. Doğada herşeyin çaresi vardır diye düşünüyorum.

esma 82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2015
1.237
1.900
36 yaşındayım . Bu seneye kadar hiç beyazım yoktu . Millet diye diye nazar değdirdi . Bu sene bir iki tane başladı. Beyazlamasın beni geren tek yanı , boya derdinin başlaması :) Allah çaresiz dert vermesin . Genetik neyse o . Yapacak birşey Yok.

kedicik555

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2013
1.806
2.772
Ben de 22 yaşındayım, benim de epeyce var, toptan beyazlasa da rengarenk boyatsam diye gözlerinin içine bakıyorum. Seksi duruyor bence beyaz saç, özellikle de şu sakar dedikleri tutamlardan varsa, bende iki üç yerde böyle aralarda da kırçıl kırçıl var. :)
Seksi degil yasli yorgun bakımsiz gosteriyor bembeyaz saç karizmatik bi model kesimle ve mukemmel bi vucutla seksi olur belki ama normalde asla.

• Beğen
Reactions: Wcy

Hayatguzelmis

Önce hayaller ölür sonra insan...
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2018
318
122
Benimde 2 senedir sağ tarafımdan beyazlamalar basladı suan saydıgım 9 tel:işsiz:.Annemin 35inden sonra basladı benim niye erken basladı anlamıs degilim.Beyazların beni yaslı ve bakımsız gösterdigini düşünüyorum o yüzden yakında saclarmı boyatcam bence boya en iyisi.

• Beğen

la_edri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2011
819
1.423
Beyaz sac ben de sevmiyorum yaa tek tuk cikanlari bile kopariyorum asla gormeye tahammulum yok.denemedim ama enistem baska bir rahatsizligi icin avokado yapragini kaynatip icmis saclari simsiyah olmus kuzenlerim oyle dedi.isterseniz bi deneyin.

Erguvan Mevsimi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
8.497
13.443
Benim 25te beyazlamaya başladı :KK43: ailemde de genetik degil üstelik. Bu hayat beni cok yıprattı çoook.. yıllar iste yaşananlar :cry: ama benim saclar platin sarısı belli olmuyor o yüzden çoğaldı mi bilmiyorum da incelemiyorum arkaları.. üzülme boyarsın geçer :KK31:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 217 gün kaldı.

Üç gün içinde bebeğinizin kolları biraz uzayacak ve dirseklerinden bükülmeye başlayacak. Bebeğinizin baş ve diğer parmakları artık ortaya çıktı. Henüz kısalar ve aralarındaki perde hala kıvrımlı bir halde duruyor. Bu noktada bebeğinizin kolları 1 bu bir yazısı büyüklüğünde. Bebeğinizin kalp atışlarını duymak isteseniz bugünden sonra doppler ile bebeğinizin kalp atışlarını duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

• Beğen

Bayannhhickimse

Lalaland
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
577
610
Bende de çıkmaya başladı, derslerimin yoğunluğu ve strese bağladım ben. Ben de 21 uaşındayım mafeles :KK43: Tek çözüm boya

• Beğen

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
556
325
36 yaşındayım . Bu seneye kadar hiç beyazım yoktu . Millet diye diye nazar değdirdi . Bu sene bir iki tane başladı. Beyazlamasın beni geren tek yanı , boya derdinin başlaması :) Allah çaresiz dert vermesin . Genetik neyse o . Yapacak birşey Yok.
Evet boya dert de bana işkence:)
Bu doğal bir şey zaten büyütmeye gerek yok aslında da ne bileyim daha erken benim için ama genlerimde var işte.
Birkaç tutam beyazsı grimsi bir renk attırmayı düşünüyorum hem değişiklik olur. Artık bundan sonra ilerlemesin diye kürler var onlardan uygulayacağım bakalım.

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
556
325
Benimde 2 senedir sağ tarafımdan beyazlamalar basladı suan saydıgım 9 tel:işsiz:.Annemin 35inden sonra basladı benim niye erken basladı anlamıs degilim.Beyazların beni yaslı ve bakımsız gösterdigini düşünüyorum o yüzden yakında saclarmı boyatcam bence boya en iyisi.
İyi ama sürekli boyatmak gerekecek bu bana yük geliyor. Ben birkaç tutam grimsi bir renk attırıcam beyazlarımın olduğu yere en azından devamlı boyamam gerekmez diye düşünüyorum.

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
556
325
Beyaz sac ben de sevmiyorum yaa tek tuk cikanlari bile kopariyorum asla gormeye tahammulum yok.denemedim ama enistem baska bir rahatsizligi icin avokado yapragini kaynatip icmis saclari simsiyah olmus kuzenlerim oyle dedi.isterseniz bi deneyin.
Aa cidden mi sonunda bir umut ışığı.
Nasıl yapmış acaba tam olarak:110:

Yukarı Alt