SAÇLARIM BEYAZLIYOR:(((

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
556
325
Benim 25te beyazlamaya başladı :KK43: ailemde de genetik degil üstelik. Bu hayat beni cok yıprattı çoook.. yıllar iste yaşananlar :cry: ama benim saclar platin sarısı belli olmuyor o yüzden çoğaldı mi bilmiyorum da incelemiyorum arkaları.. üzülme boyarsın geçer :KK31:
Sanırım epey insanın erkenden beyazlıyor.
İyi de ben komple boyatmak istemiyorum sevmiyorum. Ama birkaç tutam grimsi beyazımsı bir renk attırıcam.

eceeylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2013
333
315
Merhabalar benim saçlarım da üniversitedeyken beyazlamaya başladı sonrasında da hızlı bir şekilde arttı.uzun bir zaman boyamamak için direndim ama artık mecbur boyuyorum.ailede tek benim bu kadar erken beyazladı.ablamlarda hiç yok.45 yaşındaki ablamda daha yeni tek tük var.bende neden böyle oldu anlamıyorum:110: sabahları aç karna yutulan bir diş sarımsağın saç beyazlamasına çok iyi geldiği söyleniyor.ancak kokudan dolayı her zaman bunu yapmak mümkün değil. Ben bir dönem kür şeklinde yapmıştım.ama hiç ihmal etmeden düzenli bir şekilde ve uzun bir süre.o dönem beyaz kıllar dipten siyah gelmeye başlamıştı.ama sürekli yapamıyorum maalesef.ayrıca b12 ve biotin takviyesinin de saç beyazlamasını yavaşlattığı söyleniyor araştır istersen

• Beğen
Reactions: Wcy

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
556
325
Gunde bi kac fincan cay gibi demleyip icmis iste.ama o baska bi rahtsizligi icin yapmis beyaz saclari siyaha donmus.
Hmmm o zaman bende alıp deneyeyim. Araştırdım da bu avokado yaprağı çayını çok faydası varmış kanseri önleme, zayıflama, şişkinliği alma gibi yani süper bir şey kesinlikle alıp kullanıcam.

Wcy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2017
556
325
Merhabalar benim saçlarım da üniversitedeyken beyazlamaya başladı sonrasında da hızlı bir şekilde arttı.uzun bir zaman boyamamak için direndim ama artık mecbur boyuyorum.ailede tek benim bu kadar erken beyazladı.ablamlarda hiç yok.45 yaşındaki ablamda daha yeni tek tük var.bende neden böyle oldu anlamıyorum:110: sabahları aç karna yutulan bir diş sarımsağın saç beyazlamasına çok iyi geldiği söyleniyor.ancak kokudan dolayı her zaman bunu yapmak mümkün değil. Ben bir dönem kür şeklinde yapmıştım.ama hiç ihmal etmeden düzenli bir şekilde ve uzun bir süre.o dönem beyaz kıllar dipten siyah gelmeye başlamıştı.ama sürekli yapamıyorum maalesef.ayrıca b12 ve biotin takviyesinin de saç beyazlamasını yavaşlattığı söyleniyor araştır istersen
Hmm sarımsak yutmak koku yapar mı kio_Okür direk saçlara sürülen mi? O çok kötü olur var soğanlı bir tarif ama yapamam.

Yukarı Alt