Saçlarım çok yıpranmış acil bakım önerisi

yagmur_tanesi

GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
336
32
merhaba kızlar saçlarım siyahtı ve bır anda sarıya cevırmeye calıstım tabıkı olmadı sarı olmayınca kızılı denedım saçlarım acayip yıprandı bıldıgınız tel tel kabarıl mat vede kırıklar oluştu bana cil söyle etklili bir bakım önerisi vermeniz mümkünmüdür denenmiş tastikli bakmlar saçlarım bakımsız mat yıpranmış ezik duruyor acil yardım şimdiden tesekkürlereyvahedigeldismile

LatEtiCin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2010
6.532
3
cnm mucizevi bakımlar yok bence hepsi zaman ve emek istiyor..çeşitli saç bakımları sitede mevcut kafana yatan birini haftada 1-2 ya da orda yazdığı şekilde uygula derim..

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
354
4
canım kerastase yeşil serinin maskesini öneririm..aynı şey benimde başıma geldi ve saçlarım daha ilk kullanımda farketti..

yagmur_tanesi

GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
336
32
tskrlr uçlarından kestırdım uçlarıda ıncelmiş mayaonez sürdüm kına yaktım zeytın yagıda sürdüm bakalım bolucak

Ozqecik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
47
0
bende bugün kuaföre gittim kırıklarını aldırıyım diye bu almayla bitmez dedi saçın çok yıpranmış dedi kuaförüm :KK43: uçlarını kestirdim ama acil bakımı başlamam lazım :KK43: canım sen denediysen sonuç aldın mı ?

yagmur_tanesi

GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
336
32
daha yenı basladımbırde uzasın dıye bu sınemakılı bakım yapmıs kızlar onu yapacagım sarımsaklı sampuan alacagım aktarda sordum 10 tl dedı bırde saf zeytın yagı var onu surerım bıde arada mayonez umarım ıse yarar sımdı sıra bunları uygulayacak gunlerı bulmekda ama dogruyu soylemek gerekırse saclarım fena haldeydı semsert denecek gıbı bıldıgın naylon kına yakmıstım ıyı geldı zeytın yadıda surmustum oda besledı suan ıcın zararı yok ama kına kendıne getırdı bayagı 3 ayda bır kınamı yenıleyecegım nasıpse uzun bakımlı saclar dıleyın bana kızlar

Yukarı Alt