Saçlarım

Mihrisaah

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2010
1.714
2.168
Saçında azalma varsa erkek tipidir yani genetik benimde aynı sorunum var minoksille erteleme çalışıyorum en azından dökülmesi azaldı psikolojik olarak rahatladım en azından.
 

Bunickcokmuuzunoldune

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2016
1.074
1.283
Sabahları 1 adet haşlanmış yumurta kesinlikle yemelisiniz Dr .lar ilk söylediği bu .Troid şeker sonuçlarında sorun yoksa o halde bu kürü uygulayın 2 haftada 1 kere.
bepanthen ,bemiks ,evigen içine bir kaç damla çamterabentin(aktardan temin edebilirsiniz)Asla market şampuani kullanmayın derim .Eczaneden saç dökülmesine karşı sülfat ve patabensiz silikonsuz bir şampuan alın bitkisel içerikli olsun içerisine yine bir kaç damla camterabentin damlatın onunda fakat çok değil 10 damla yeterli 200 ml bir şampuan icin birazda yapmadan önce saç diplerine 5 dk masaj yapın farkı göreceksiniz
 

Mrveae

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2017
98
27
Konu saçlarım. Saçlarımın ön kısmının diplerinde acıma oluyor ve bariz çok fazla dökülüyor. Ön kısmının diplerde açılma da oldu. Neyden kaynaklanır, ne iyi gelir, denedim iyi geldi dediğiniz birşey var mı?Bayağı bayağı bu durum moralimi bozmaya başladı :bicak:
Çam terebentini kullanmanı tavsiye ederim bir araştır istersen bende işe yaradı
 

Yukarı Alt