saçlarımdaki beyazlar

Celinee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ahh canımm hiç sorma yaaa o beyazlardan bendede fazlaca var.Yaşımda genç ama utanıyorum valla senağlama Bende boyamayı düşünüyorum ama hangi renge karar vereceğimi bilmiyorum.Röflede beyazlar dikkat çekmiyo diolar ama banada röfle yakışmıyo maalesef.Avonun saç maskarısından bende almayı düşünüyorum ama her tarafını onunla kapatamayız maaalesef.Benim saçımda çok sık gölge var beyazlar için yaptırmıştım ama yinede beyazlarım çok fazla..Acaba gölgenin üzerine fındık kabuğu yapsam nasıl olur.Boya konusunda tecrübeli arkadaşlar bize yardımcı olurlarsa sevinirim...

axgxustos_bxoxcexgxi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ahh canımm hiç sorma yaaa o beyazlardan bendede fazlaca var.Yaşımda genç ama utanıyorum valla senağlama Bende boyamayı düşünüyorum ama hangi renge karar vereceğimi bilmiyorum.Röflede beyazlar dikkat çekmiyo diolar ama banada röfle yakışmıyo maalesef.Avonun saç maskarısından bende almayı düşünüyorum ama her tarafını onunla kapatamayız maaalesef.Benim saçımda çok sık gölge var beyazlar için yaptırmıştım ama yinede beyazlarım çok fazla..Acaba gölgenin üzerine fındık kabuğu yapsam nasıl olur.Boya konusunda tecrübeli arkadaşlar bize yardımcı olurlarsa sevinirim...
haklsın canım bneim 16-17 yaşımdan beri var bu bayazlar.bide saçlarım çok siyah daha da çok belli oluyolar.boya yapınca saçlar yıpranıo diyolar.boyasam ne renge boyarım onuda bilmiyorum aslında ben saçımın rengini seviyorum:)

MaviKelebek22

I Need You Now..<3
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
" Restoria Discreet Losyon "böyle bişey varmış arama motorundan gordum link vermek yasaktır die vermiyorum
bunu arattır görürsün

MaviKelebek22

I Need You Now..<3
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
avonun maskarasını dene bence bu ay %50 indirim var
7,50 ytl ydı sanırım avon iyi bi firma işe yarıyacagına inanıyorum

sherlocker

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
40
Bende de var bu sorun,çok fazla hemde,yıllardır,ama bizde ırsi..

Ben boyuyorum valla yıllardır,mis gibi...Bana en çok kızıl yakışıyor bu sebeple kızıla boyuyorum.

Yaşım küçük demişsin,ben 26 yaşındayım ve 6-7 senedir boyuyorum.Şöylede bi gerçek var,bi kere boyadınmı saçlarını sürekli boyaman gerekiyor.Bunu göze alamam dersen boyama,bak değişik ürünler varmış onları bi araştır,sevgiler.....

Yukarı Alt