Saçlarımı nasıl eski sağlığına kavuştururum?

E

eray

Ziyaretçi
slm eskiden saçlarım çok uzundu 3 ay önce röfle yaptırdım. inanılmaz derecede dökülmeye başladı .güya saçı besleyen ilaçlar kullandım,hiç işe yaramadı belki kestirirsem ,iyi olur diye düşünüp kestirdim şimdi o kısacık saçları toplamaya çalışıyorum çünkü`,hiç yakışmadı .saç tellerim çok ince sarı renkte oldukları içinde çok az görünüyorlar.başka bişide kullanmaya korkuyorum .daha koyu bi rengemi boyamalıyım,birde aşırı derecede tüleriyolar..tavsiyelerinizi bekliyorum.şimdiden tşk.

xexberna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bence saçlarını dinlendirmelisin belli ki çok yıpranmış, saç için doğal çok güzel maskeler var (yine bu siteden bulabilirsin) onları uygularsan , bi süre boyatmazsan ve fön gibi saça zarar veren şeylerden biraz uzak durursan saçların canlanır ve tam eskisi gibi olmasada daha güzel görünür,kısa sürede toparlanır umutsuzluğa kapılma....

epaq

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
0
besleyici doğal yağlardan falan da kullanabilirsin belki canım.onlarda saçının yeniden kendini toplamasına yardımcı olabilirler.annemde aynı dertten muzdaripti.hem iç hem dış takviyeyle şimdi normale döndü saçları.sıkma kendini stres daha da kötü etkilerbenneyaptımki

E

eray

Ziyaretçi
sağolun kızlar ya hızır gibisiniz.o kadar üzülüyorumki imdat diye bağırasım geliyor.eşim uzun saç seviyor ama böyleyken uzatmama imkan yok bunalıma girdim valla ,sabah ilk işim o kalkmadan saçlarımı toplamak oluyor...

SalvaMea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
röfle yaptırmaya devam ettikçe saçların hep aynı olacak uzun süre bendede aynı şikayetler vardı sonra röfleden kurtuldum şimdi herkes saçların ne kadar canlanmış diyor.

decemBer

bdv konuları okurkenki surat ifadem
Pro Üye
Emoji Skoru
1.454
benim de 3 sene oldu hala kendine gelemedi. ama ben özel bakım falan yapmamıştım hiç. şimdi yağlarla falan deniyorum bişiler sen ihmal etme canım.

Yukarı Alt