saçlarımın yağlanmasını istemiyorum

E

EU1

Ziyaretçi
kızlarr şimdi sizden şöyle bir tavsiye istiyorum;;;;;;
lütfen siz de kullanmış oluun ve işe yarasın !

ÇİÇEKCİM SAÇLARINI XXXXX (mümkünse bitkisel) ÜRÜNLE YIKA 5 GÜN HİÇ YAĞLANMASIN! SAÇ BOYAN DA VICIIK DİYE AKMASIN! ÖYLE MUCİZE BİR ÜRÜN !!!!!!!! diyin bana lütfeen :KK43:

not:saçlarım normalde kurudur ama hergün yıkıyodum geçen seneye kadar şimdi 3 günde 1 yıkıyorum ama 3. günün sonunda uçlar kupkuru ama dipler yağlı oluyo eğer toplarsam 5 gün gider ama açık kullandığım için yani... ayrıca boyalı saçlar için şampuan kullanıyorum o da yağlandırıyo sanırım... duyduğuma göre bitkisel ürünler saç boyasını akıtmıyomuş... kızlar bu sene 5 günde 1 yıkamaya alıştırcam saçlarımı ünvde fönlü saçla gezmek istiyorum !! beni anlıycağınızı da biliyorum :):) :enbuyukkk:
 

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
4 Nisan 2008
Mesajlar
2.152
Emoji Skoru
552
valla öyle bi mucize ürün yok canım:) bence saçlarını 3 günde bi yıka hatta iki günde bi yıka farklı şekil ver çünkü biz üniversite karıları olarak takip ediyoruz aaaa bak pazartesi fönlüydü cuma oldu hafiften bozulmuş fönü demekki hiç yıkanmamış 5 gündür öööö diyoruz
 
E

EU1

Ziyaretçi
ahaha :KK70: ben de takip ederim nihahaho :KK70::KK70::KK70::KK70: ama çok işlem görürse mahvolur diye düşünüyorum ince telli çünkü..
 

MaviKelebek22

I Need You Now..<3
Kayıtlı Üye
Katılım
28 Nisan 2008
Mesajlar
485
Emoji Skoru
0
ohoo canım biz çok şey istiyoruz ama yok işte öyle bişeyler.. kısmetse 2050 de çıkar öyle bi şampuu :lepi:
 

lunitari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Mart 2008
Mesajlar
156
Emoji Skoru
1
Yaş
32
5 gün mü? benim saçım 2 gün yağlanmasa şükrediyorum hem 5 gün insan saçını yıkamazsa saçı kokar bence =)
 
Yukarı Alt