Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

saçlarımın yağlanmasını istemiyorum

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Ziyaretçi

kızlarr şimdi sizden şöyle bir tavsiye istiyorum;;;;;;
    lütfen siz de kullanmış oluun ve işe yarasın !

ÇİÇEKCİM SAÇLARINI XXXXX (mümkünse bitkisel) ÜRÜNLE YIKA 5 GÜN HİÇ YAĞLANMASIN! SAÇ BOYAN DA VICIIK DİYE AKMASIN! ÖYLE MUCİZE BİR ÜRÜN !!!!!!!! diyin bana lütfeen :KK43:

not:saçlarım normalde kurudur ama hergün yıkıyodum geçen seneye kadar şimdi 3 günde 1 yıkıyorum ama 3. günün sonunda uçlar kupkuru ama dipler yağlı oluyo eğer toplarsam 5 gün gider ama açık kullandığım için yani... ayrıca boyalı saçlar için şampuan kullanıyorum o da yağlandırıyo sanırım... duyduğuma göre bitkisel ürünler saç boyasını akıtmıyomuş... kızlar bu sene 5 günde 1 yıkamaya alıştırcam saçlarımı ünvde fönlü saçla gezmek istiyorum !! beni anlıycağınızı da biliyorum :):) :enbuyukkk:

2. 11 Ağustos 2008
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    113
    valla öyle bi mucize ürün yok canım:) bence saçlarını 3 günde bi yıka hatta iki günde bi yıka farklı şekil ver çünkü biz üniversite karıları olarak takip ediyoruz aaaa bak pazartesi fönlüydü cuma oldu hafiften bozulmuş fönü demekki hiç yıkanmamış 5 gündür öööö diyoruz

4. 11 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Ziyaretçi

ahaha :KK70: ben de takip ederim nihahaho :KK70::KK70::KK70::KK70: ama çok işlem görürse mahvolur diye düşünüyorum ince telli çünkü..

6. 11 Ağustos 2008
  7. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Ödül Puanları:
    86
    ohoo canım biz çok şey istiyoruz ama yok işte öyle bişeyler.. kısmetse 2050 de çıkar öyle bi şampuu :lepi:

8. 11 Ağustos 2008
  9. lunitari

lunitari Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    5 gün mü? benim saçım 2 gün yağlanmasa şükrediyorum hem 5 gün insan saçını yıkamazsa saçı kokar bence =)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.