Saclarin cok kiriliyor yardim edin lutfen

Merakli mlht

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Arkadaşlar nerdeyse 1 tutam saçım var. 😭 saçlarım çok az uzuyor. Sürekli kırılıyor. Kırıldığı için de çok az görünüyor. Napabilirim bana yardım edin

canli anne

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14.466
Arkadaşlar nerdeyse 1 tutam saçım var. 😭 saçlarım çok az uzuyor. Sürekli kırılıyor. Kırıldığı için de çok az görünüyor. Napabilirim bana yardım edin
keseceksin. malesef ve. sacini duzlestirme bir sure biraz sacini cok yikama kendi yagiyla beslensiin birde buna uygun sampuanlar var

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-08-2019

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 86 gün kaldı.

Bebeğinizin emme ve yutma becerileri gelişiyor. Gebelik sırasında bazı durumlar bayılmaya neden olabilirler. Özellikle sıcak havalar, vücudunuzun pozisyonundaki, duruşundaki ani değişimler, uzun süre ayakta kalmak, yorgunluk veya heyacanlanma, havasız kapalı yerler ve kalabalık bu tarz bayılmalara neden olabilir.Bu durumlardan uzak durmaya çalışın. Gebeliğe bağlı şeker hastalığı testi yaptırmanızda fayda var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Merakli mlht

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Sürekli kesiyorum zaten saçlarımı hep bağlanacak kadar oluyor ama yok yine de. Kimyasal aldığım şeyler ise yaramadı. Doğal yöntemler var mi bildiğiniz

turuncu_vosvos

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
597
Düzleştirici kullanmaktan oluyor o benimde uçları hhep kopuyodu kestirdim kendine geldi. Bide Hindistan cevizi yağı çok iyi. Her duştan sonra da saç kremi niyetine gliserin kullanıyorum ço k iyi geldi

HemGevezeHemDeli

Mis kokulum 💞👧
Pro Üye
Emoji Skoru
19.564
Her duştan önce saç diplerine saç yağıyla masaj yap canım bir saat sonra yıka saci besleyecektir kırılma için de kestrmelisin mecbur ama uzun süre düzleştirme biraz saçın dinlensin

Yukarı Alt