sacta elektriklenmeyi onleyen hangi marka spreylerini kullaniyorsunuz

hopem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2014
5
1
Sacta elektriklenmeyi onlemek icin hangi marka krem spreyleri kulaniyorsunuz arkadaslar?

CuriousCat

NerdCat ^^
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2014
1.528
1.096
gliss'in siyah olanı, elseve'in kırmızısından sonra elseve mucizevi yağ kullanmaya başladım en memnun kaldığım yağ olan içlerinden :cool:

kitty28

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
1.522
539
42
Lee stafford poker straight düzleştirici şampuan ve krem kullanıyorum.Banyodan çıkınca TBS üzüm çekirdekli serum 2 pompa ellerimin arasında ovuşturup saç boy ve uçlarına sürüyorum.sonra güçlü ve iyonlu bir saç kurutucu ve ahşap uçlu saç fırçasıyla fırçalayarak kurutuyorum.

sntpz

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
120
24
ELEKTRİKLENMEYİ ÖNLEYEN SAÇ SPREYİ YAPIMI
malzemeler:

herhangi bir saç kremi
su
bir sprey şişesi
ilk önce elinizde bulunan herhangi bir saç kreminden biraz sprey şişenin içine katıyorsunuz( bir çay kaşığı kadar olsa yeterli çok dökmeyin saçlarınıza yapışır ) sonra içine su doldurup çalkalıyorsunuz. kapağını kapatıp kullanmaya başlayabilirsiniz. bu saç spreyini istediğiniz zaman istediğiniz şekilde normal bir saç spreyi gibi kullanabilirsiniz. üstelik boşuna saç spreyi için de para vermemiş olursunuz.

NOT:
Saç kremi elidor onarıcı ve yapılandırıcı olursa daha iyi olur. Çünkü elektriklenmenin yanın da yıpranmaları da önlemiş oluyor.

srve06

Her şeyi salla ama çayı demle
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2014
1.160
975
Toni & guy saç serumunu kullanıyorum.. Küçük ama uzun süre gidiyor memnunum....

linder

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2015
53
6
36
Kuruluktan dolayi sac elektrikleniyor.üst üste boya,masa,su lestirici vs yapinca saç ölüyor işte.En kısa surede John frieda artan yağını alcam.Çok iyi yorumlar yapilmiş.

laila35

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2015
10
0
31
Ben kuaförümün tavsiyesiyle Philip Martin's diye bir markanın ürünlerini kullanmaya başladım. İnfusion Cream diye bir ürünü var onu kullanıyorum elektriklenmeyi önlemek için çok da memnunum

linder

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2015
53
6
36
="laila35, post: 39284182, member: 650437"]Ben kuaförümün tavsiyesiyle Philip Martin's diye bir markanın ürünlerini kullanmaya başladım. İnfusion Cream diye bir ürünü var onu kullanıyorum elektriklenmeyi önlemek için çok da memnunum[/QUOTE]
Fiyati ne kadar acaba

Nuriyebal

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
1.031
301
35
Ben ne kullandıysam işe yaramadı,ince telli dibi hemen yağlanan ama uçları da elektrikli ve kuru bir saçım var:KK12:

KilicBaligi

✯✯✯ Albay ✯✯✯
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Eylül 2007
14.904
8.015
Saç spreyi kullanmak yerine tarağını değiştirsene canım... Ben ahşap tarak kullanıyorum bu yüzden elektriklenmiyor.Plastik kullandığım an saçlarım uçuşmaya başlıyor mesela :KK48:

Nuriyebal

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
1.031
301
35
Saç spreyi kullanmak yerine tarağını değiştirsene canım... Ben ahşap tarak kullanıyorum bu yüzden elektriklenmiyor.Plastik kullandığım an saçlarım uçuşmaya başlıyor mesela :KK48:
Benimde küçük bir tahta fırçam var ama hiç güzel taramıyor:KK43:

katikula

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
35.521
12.476
Benim de saçlarım çok elektriklenir ama bunun için hangi tarağı kullansam bilemedim.
Önerin var mı?

KilicBaligi

✯✯✯ Albay ✯✯✯
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Eylül 2007
14.904
8.015
Benim de saçlarım çok elektriklenir ama bunun için hangi tarağı kullansam bilemedim.
Önerin var mı?
Ahşap tarakların hepsi işini görür. Eğer aradığın gibi bir şey bulamazsan body shopta vardır, bende onu kullanıyorum.