Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

sadece 1 ay

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve hande58 tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hande58
  1. hande58

hande58 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    arkadaşımı agzından yazıyorum "bende maşa fön düzleştirici wax jöle serumlar sular falan derken baktımki saçlarım çok yıprandı en sonunda dayanamadım herşeyi bıraktım 1 ay sadece bıttım sabunu(başka sabunda olur) ve şampuan , durulanan krem başka hiç bir şey yapmamış yaz oludgu için kurutmamışda ama şuanda kurutuyor ... neyse ve sonunda saçları hiç elektiriklenmedi çok yumuşacık ve harika duruyorrrr bende 3-4 gündür başladım bıttım sabunuyla saçlarımı yıkıyorum ve zeutinyagının dışındada saçıma hiç bir şey uygulamıyorum arkadaşlar sizde deneyin

2. 31 Ekim 2010
  3. sirine_55

sirine_55 ... Üye

Ödül Puanları:
    108
    bıttım sabunu her saça yaramaz canım.saç dökülmesi için satılmasına karşın saçını daha fazla döken bir kaç arkadaşa şahidim.dökülmeye başlarsa hemen bırak :KK34:

4. 31 Ekim 2010
  5. hande58

hande58 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    evet bana yaradı dogrusu ama benim kastettigim şey sabun degil yani saça çok ürün kullanmamak

6. 31 Ekim 2010
  7. AyShE GuL

AyShE GuL Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    148
    sabun ne kadar bitkisel olursa olsun şampuandan daha çok zarar veriyor saça..

8. 1 Kasım 2010
  9. hande58

hande58 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    ben aynı kanıda degilim denyen biri olarak sadece sabun saçı matlaştırır ama üsüne şampuan uygulayınca matlıgını alıyor ayrıca benim anlatmak istedigim sabun degildi niye ona takıldınız?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.