sağlık ocağı

hatice41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
arkadaşlar sağlık ocaklarından süt veriyorlar ,sizler aldınız mı ? bana vermediler

yasmer

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
417
ben hamile değilim ama benim bütün tanıdığım hamileler 6. aydan sonra almaya başladılar yani doğumdan önce son 3 ay doğumdan sonra ilk 3 ay alıdılar fiş veriyolar onunla gidip alıyosun hemde 1 koli

g_sezen

hayatımın anlamı...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
hadi yawfff öle bişi mi varmış benim haberim yok bakalım 12 ağustosta gitcem sağlık ocağına sorarrım o zaman...

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ben aldım 3 ay dogumdan önce 3 ay dogumdan sonra.. ayrıca bu sadece kocaeli için gecerli

MAVXIXGXUXN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Ben mahallemizdeki sağlık ocağına sordum bana öyle birşey olmadığının söylediler. Doğrusunu nasıl öğrenecez?

hatice41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bugun gittim sağlık ocağına 10 ağostosta 24 kilo birden vereceklermiş.daha öncden yanlış anlaşılmışım.bence kocaeli için geçerli değilödir habelerde duymuştum her hamile kadına verilecek diye

BeyzaNur-HH

Elhamdulillah Seni Gönlümde Yar Yanımda Var Edene
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
bugun gittim sağlık ocağına 10 ağostosta 24 kilo birden vereceklermiş.daha öncden yanlış anlaşılmışım.bence kocaeli için geçerli değilödir habelerde duymuştum her hamile kadına verilecek diye
benim kuzenimde aliyo cnm süt saglik ocagindan korfezdekinde

tatlxixm benim

23 kilo sonraaa
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yok canım sadece kocaeli için geçerli olamaz çünkü tv de her yerde çıktı bu haber bende bugün gidiyorum bakalım bana ne dicekler ha bu arada tetanoz aşısı için ücret ödücezmi sağlık ocağına...

MAVXIXGXUXN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Süt işi muallakta burada ama bir kaç yere daha soracağım, tetanoz aşısına ücret vermedim, almıyorlar yani. Sadece kolumda ağrı oldu 3 gün ama ağrı kesici almadım, dayanılmıcak bir ağrı değil.

Yukarı Alt