Saglikli beslenerek zayiflayan varmı?

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
35
arkadaslar ne ilac ne sok diyetler!!!aranizsa ben saglikli beslenerek ve duzenli yiyerek zayifladim diyecek kimse yokmu?care hep ilaclardami?

GAMZELXIX

UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben düzenli beslenerek,herşeyden abartmadan yiyerek ve düzenli yürüyüşümü,egzersizimi yaparak 85 kg den 62 kg ye düştüm:dance: :dance: .....ve bu kilolar ilaçlarla oluşan,verilmesi zor diye nitelendirilen kilolardı...şimdi kendimi çok iyi ,hissediyorum.demekki istenince oluyorumuş:dance: :dance:

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
35
evet canim kesinlikle buna katiliyorum bende bitakim ilaclardan dolayi gecen seneden bu yana 11 kilo aldim ama insallah saglikli beslenerek vericem sen nasil beslendin?ne agirlikli yani?

tatlxixm benim

23 kilo sonraaa
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben düzenli beslenerek,herşeyden abartmadan yiyerek ve düzenli yürüyüşümü,egzersizimi yaparak 85 kg den 62 kg ye düştüm:dance: :dance: .....ve bu kilolar ilaçlarla oluşan,verilmesi zor diye nitelendirilen kilolardı...şimdi kendimi çok iyi ,hissediyorum.demekki istenince oluyorumuş:dance: :dance:
GAMZELİ CANIM NE KADAR ZAMANDA VERDİN O KİLOLARI

fullya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
wala bende düzenli beslenmeye özen gösteriyorum buna alışıyorum zaten diyetle insan bunu kazanıyor önemli olan devam ettirebilmek eskiden aşırı kola içerdim hamur işi vs yerdim şimdi ekmekde yemiyorum kolada içmiyorum bitki çayı içiorum meyve yiyorum spor yapıyorum ama anlamadım kilo veremiyorum du bi tartılıp geliyim :)

tulipbs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de sağlıklı beslenerek ve egzersizle kilo veriyorum
kalıcı olması için
benim kilolar biraz yavaş gdiyor çünkü benden kaynaklanaıyor
sağlıklı ve dengeli beslenme için yapmam gerekenleri hepsini bir anda hayatımın parçası haline getiremedim ama 2 ayda çok yol kattettim ve bazı temel şeyler rayına oturuyor gün geçtikçe yenilerini ekliyorum
mesela başta günde 1-2 bardak su içiyordum şimdi 8-9 bardak içiyorum, 100gr çikolatayı evde olunca parça parça hepsini yemiş oluyordum şimdi ise çikolatayı evden uzak tutuyorum veya hiç tadına bakmıyorum, egzersizlerimin dakikasını artırdım ve aksatmamaya çalışıyorum az ve sık yemeye çalışıyorum vb.
bir de kendime ödüller koydum: belli bir kiloya indikçe kendimi ödüllendirme

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
10 kilo vermiştim zamanında,düzenli de beslenmiştim.yani mümkün

GAMZELXIX

UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
hiçbirşeyi tamamen bırakmadım,böreğimide,tatlımıda yedim..ama abartmadan yani tadımlık...ara sıra bir öğünü fazla kaçırdığımda diğer öğünü hafif atlatmaya çalıştım..1 seneye yakın bir zamanda verdim kilolarımı..üzerinden 1,5 sene geçti neredeyse 60-62 arasında gidip geliyorum...

pulsar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende sağlıklı beslenip kilo verenlerdenim:) kendimi süper hissediyorum, vermek istediğim bi 4 kilo daha var, zaten bu şekilde beslenmeye alıştım, sadece görüntüm değil içimde hafifledi sanki, içimdeki sağlığı hissedebiliyorum.. ilaöla zayıflamayı bende denemiştim ama nafile, hem sağlığımdan oluyodum, hemde geri gelio kilolar... bi işe yaramıo ilaçlar bünyeye zarar vermekten başka:KK66:

mehserada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende sağlıklı beslenerek kilo vermeye çalışıyorum.lida denen illeti!!!! kullandım ama hiçbir faydasını görmedim.şuan sabahları 20 dk. spor yapıyorum3 ana öğün 3 ara öğün besleniyorum ve kesinlikle abur cubur yemiyorum.2 haftada 62 kilodan 60.5 kiloya düştüm.azar azar ama temkinli gidiyorum.bol bol salata tüketiyorum.neredeyse akşam yemeklerinde salatayla karnımı doyurup sonra yemeğimden azar azar yiyorum.ve şu elma limon karışımı varya onu içiyorum.geçen sene o karışımı iöerek tam 5 kilo vermiştim ama kış girince araya tekrar kilo aldım.neyse sağlıklı beslenerekte kilo verilebiliyor....

Yukarı Alt