• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Sağlıklı beslenirken;

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
30.919
62.788
Geçmiş olsun. Belki üşütmüştür bi sıcak su torbası falan deneyin en son çare hastaneye gidin. Aciller su an berbat durumda ve çok yoğun normal muayene olmadığı icin. Umarım kalmaz bir şey 3-4 saate
günaydın cnm

çok gçmiş olsunnn
demirleke demirleke canım doğum günün kutlu olsun, tüm ailenle sağlıklı yaşayasın inşallah ve hep çıtı pıtı gencecik kalasın :)
nscckts nscckts nisam geçmiş olsun yediği bişey mi dokundu acaba? Haberdar et bizi de
bir yandan tv acik trt de fevzi özgönül gelmis iyi fikir programina tam nisa´nin bize söylediklerini anlatiyor
Günaydın kızlar :nazar:

nscckts nscckts çok geçmiş olsun, acil şifalar yavruya. Klasik nane-limon mu denesen? Üşütmüştür belki sadece. Kusunca rahatladı inşallah?
günaydın .
nisa geçmiş olsun .
nasıl oldu Ahsen iyi mi?

doğum günü tebrikleri için çoook teşekkür ederim . çok şükür bugünümüze . hep genç ve çıtı pıtı kalırım inşallah arkadaşımın de dediği gibi. :KK200: :KK200: :KK200: :KK200:
canlar sagolun ınsallah ıyı olur genelde mıdesı tuttugunda lımonlu su ıster benden ıyı gelıyor der. yaptım kustu
normal su ıctı yıne kustu
nane cayı yaptım onu ıctı... ıyı geldı dedı
ondan sonra kusmadı

yattıgımda mıdem agzıma gelıyor dedı sırtına yastık koydum dık konumda oturuyor puzzle verdım bır yandan oynuyor suan
probıyotık vardı evde ıshal ve kusması oldugunda kullanayım dıye doktoru vermıstı bırazdan onu da yaparım cok fazla bırbırıne karıstırmak ıstemedıgımden yarım saat kırk dakıka musade verıyorum

ben bu kızı yerım ama ya fazla nazik , yerımden kalkıyorum basındayım ya hep
annecım senı de rahatsız ettım en yakın arkadasım sensın cok sagol ıyıkı varsın dedı ya
ben bu kızı yemıyeyım de kımı yıyeyım soyleyın bana :KK70: su dusundugu seye bak :KK70:

bır parca ekmek ıstedı ama bızde ekmek yok tabı
erhan bu saate kadar ekmek aradı marketler 10 da acılıp 5 de kapanıyormus burda artık . bımde a101 de paketlı ekmek bulmus onu getırdı

ahsen suan bunları yazarken yogurt ıstedı soguk yogurt olsa ıyı gelırdı mıdeme dıyor :KK70: bıraz beklesın yogurduna probıyotık katıp verırım bırazdan

ıyı olacak ınsallah nane cayından sonra kusmadı yogurtda ıstıyorsa ıyı olacak demektır :) kotu oldugu zaman benı doktora gotur kotuyum der cunku , suan bıraz dınleneyım gecer dıyor ona guvenıyorum :KK70:

suzn suzn hemen acıyorum kanalı bakalım neler dıyormus :)

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
30.919
62.788
nscckts nscckts canım gecmiş olsun kacırmışım ben
sagol canım kucuk hanım uzanıyor hala bugun hep yattı tekrarlamadı kusması daha ıyı ama ıstah yok bende yıyıp gerı cıkarmasındansa yemesın dınlensın mıdesı taraftarıyım zaten
benımde bugun canım cok ayran cektı 2 lıtre ayran ıctım :KK70: mıdem lık lık yurudukce

suzn

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Aralık 2009
2.352
3.203
sagol canım kucuk hanım uzanıyor hala bugun hep yattı tekrarlamadı kusması daha ıyı ama ıstah yok bende yıyıp gerı cıkarmasındansa yemesın dınlensın mıdesı taraftarıyım zaten
benımde bugun canım cok ayran cektı 2 lıtre ayran ıctım :KK70: mıdem lık lık yurudukce
Oh şükür sevindim, aman iyi olsun kuzum.
Afiyet olsun

Yukarı Alt