Sağlıklı beslenirken;

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
41.442
Guten morgen everyone :rolleyes: Bereket ve huzur dolu bir ramazan haftası olsun

Mihail Zoscenko Mihail Zoscenko Miho'yu maphuslara düşürmüşler. Yaw bir sahur mevzusundan o kadar kişinin ceza alabileceği hiç akla gelmezdi ama harbi zihni sinir bir topik olmuş.
bız erhanla hafta sonu kacamak tatılındeyız hıc haberım yok canım lınkı atsana bır

Samsonn

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
27.410
bız erhanla hafta sonu kacamak tatılındeyız hıc haberım yok canım lınkı atsana bır
Aaa ne güzel ya. Süper dinlenin, eğlenin 😊

Şu konu, akla zarar, tatilde hiç sinir ziplatmasan mı? 😁

Mihail Zoscenko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.367
Guten morgen everyone :rolleyes: Bereket ve huzur dolu bir ramazan haftası olsun

Mihail Zoscenko Mihail Zoscenko Miho'yu maphuslara düşürmüşler. Yaw bir sahur mevzusundan o kadar kişinin ceza alabileceği hiç akla gelmezdi ama harbi zihni sinir bir topik olmuş.
Kızcağız kendini yeterince paralamış daha hala aman ağzınızın tadı kaçmasın ali rıza bey alttan al yorumlarını sinirlerim kaldırmadıydı samsonum :)) Size boncuktan kuş yaptım hatunlar mapusta

Herkesin ramazanı nasıl gidiyor kızlar iyisiniz değil mi sessiz kalmışız yine :)

Samsonn

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
27.410
Kızcağız kendini yeterince paralamış daha hala aman ağzınızın tadı kaçmasın ali rıza bey alttan al yorumlarını sinirlerim kaldırmadıydı samsonum :)) Size boncuktan kuş yaptım hatunlar mapusta

Herkesin ramazanı nasıl gidiyor kızlar iyisiniz değil mi sessiz kalmışız yine :)
Hoş geldin Canooo😍 Herkes arazi Mihom. Nisa gezmelerde, Samsonn yemelerde.😂 Ramazan benim için yeniden başlasın diye 4 gözle bekliyorum valla.
Sen iyisin inşallah? Gördüm, hakkaten insan fitil oluyor. Ne kıymetli şu türk erkeği yaw.

Yeşil kırmızı boncuk kuş benim 😄🐦💖

Mihail Zoscenko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.367
Hoş geldin Canooo😍 Herkes arazi Mihom. Nisa gezmelerde, Samsonn yemelerde.😂 Ramazan benim için yeniden başlasın diye 4 gözle bekliyorum valla.
Sen iyisin inşallah? Gördüm, hakkaten insan fitil oluyor. Ne kıymetli şu türk erkeği yaw.

Yeşil kırmızı boncuk kuş benim 😄🐦💖
Ben de iyim samsonum biraz yorsa da güzel geçiyor ramazan ki ramazan ayını çok severim :) tek sıkıntım her akşam istisnasız tatlı yiyorum yemeyeyim dedikçe kıymete biniyor yine yiyorum :olamaz: sizin şekersiz konuyu okuyorum bi cesaret katılsam diyorum sonra her mesaja ılık şerbet dökesim geliyor:olamaz:

Samsonn

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
27.410
Ben de iyim samsonum biraz yorsa da güzel geçiyor ramazan ki ramazan ayını çok severim :) tek sıkıntım her akşam istisnasız tatlı yiyorum yemeyeyim dedikçe kıymete biniyor yine yiyorum :olamaz: sizin şekersiz konuyu okuyorum bi cesaret katılsam diyorum sonra her mesaja ılık şerbet dökesim geliyor:olamaz:
Mihocan senin kilodan yana sıkıntın yok zaten; bir de evde başkaları yiyince tatlıya karşı koymak çok zor, ama kendi düzenine geri dönünce yeme inşallah. Şekerden hiç bir fayda gelmiyor. Fiziksel bir sürü zararının yanında insanın yaşam enerjisini de sömürüyor. Daha uyuşuk yapıyor.

Arada bir kaçamaklar için keçi boynuzu unlu, ya da pekmezli alternatifler de var nasılsa.

Ben irmiği pekmezle yaptım bi kaç kez, efsane oldu :KK66:

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
41.442
IMG_20190526_012210.jpg

Patlıcan mezesi . Fırında közlenmiş patlıcan domates biber soğan sarımsak bunlar iyice zırhla öğütülüp baharatlanir pratik ve doyurucu :)

IMG_20190526_012159.jpg

Elime ne geçtiyse salata :)

IMG_20190526_012149.jpg

Mercimek çorbası

IMG_20190526_012137.jpg

Firik pilavı

IMG_20190526_012120.jpg

Soğan kebabı

IMG_20190526_012105.jpg

Bugünkü misafirlerime menüm buydu

Ve tabi lahmacun :KK70:

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
41.442
IMG_20190526_012232.jpg

1 .sayfada tariflerden kek yaptım çay yanına

En son muhallebi servis yaptım

Yukarı Alt