Sağlıklı beslenirken;

Mihail Zoscenko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.465

Mihail Zoscenko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.465

sevde_

Sokak hayvanlarına su, yemek ve şefkat."Sevap"tır
Pro Üye
Emoji Skoru
24.834
Dün akşam Türkiye'ye geldim. 2 ay burdayım. Nasıl sağlıklı beslenebilcem bilmiyorum. Yemekler çok güzel ve kalorili. Aklımda baklavalar, su börekleri dönerken kendimi sıkabildiğim kadar sıkıcam artık. Olmadı, kilo alırsam, döndüğümde sıkı diyetle aldığım kiloları veririm, napiyim...

Mihail Zoscenko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.465
Dün akşam Türkiye'ye geldim. 2 ay burdayım. Nasıl sağlıklı beslenebilcem bilmiyorum. Yemekler çok güzel ve kalorili. Aklımda baklavalar, su börekleri dönerken kendimi sıkabildiğim kadar sıkıcam artık. Olmadı, kilo alırsam, döndüğümde sıkı diyetle aldığım kiloları veririm, napiyim...
Canım hoşgeldin. Benzer durumu ramazan ayında yaşadım, ilk hafta kendimle cebelleştikten sonra amaaan mihail ye gitsin istediğini dedim. En azından kendime zulmetmemiş oldum :)) Hiç de korktuğum gibi olmadı, öyle aman aman kilo almıyosun merak etme aldığını da veriyosun geri.

sevde_

Sokak hayvanlarına su, yemek ve şefkat."Sevap"tır
Pro Üye
Emoji Skoru
24.834
Canım hoşgeldin. Benzer durumu ramazan ayında yaşadım, ilk hafta kendimle cebelleştikten sonra amaaan mihail ye gitsin istediğini dedim. En azından kendime zulmetmemiş oldum :)) Hiç de korktuğum gibi olmadı, öyle aman aman kilo almıyosun merak etme aldığını da veriyosun geri.
Allah iyiliğini versin yaa, sonuna doğru " cebelleştim ama sonra yokluklarına alıştım, hiç aramadım bir daha" gibi bir şey beklemiştim. 😂 sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum şimdi. :)) Sevdiğim tatları yememeyi planlamıyorum. Baklava da yiyeceğim, su böreği de, iskender de... Amacım az yemek, günün erken saatlerinde yemek vs. Haydi hepimize kolay gelsin. :)

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
41.598
katılıyorum bence de sıkma kendını hepsınden tadımlık ye herzaman buldugun seyler degıl afıyet olsun :) dısıplınlı ve duzenlı oldugun ıcın alsan bıle cabuk toparlarsın benım gıbı olmadıgın ıcın hıc korma ben vur dendı mı ölduren cınsten oldugum ıcın :)

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
41.598
ama ben sıze sunu soyleyeyım mesela ben antep dısında hıc bır yerde asla baklava yemem
bır ıkı kere yedım sozde antepden getırtılmıs dıgerınde de anteplı ustaymıs hayır baklava antepde yenır o yedıgınız baklavalar antepde degılsenız baklava taklıtı yapan seker deposu onu bımde baklavalık yufkayla hepınız evınızde yersınız zaten
onu yıyecegınıze baska bırsey yıyın gercekten bosuna yıyorsunuz sekere fıstık banıp yıyın ama bosuna baska sehırlerde baklava yemeyın canlar

gelın sıze baklava ısmarlarım burda :KK70:

Yukarı Alt