Sağlıklı beslenirken;

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
25.059
44.607
Bence esinin baba olduğunda dank edecek kafasına. O minik varlığa kol kanat germesi gerektiğini bunun içinde sağlıklı olması gerektiğini bebeğini kucağına aldığında anlicak☺
ah hamıleymıs arkadasımız sımdı yazman uzerıne fark ettım
bebek ustunden guzel gırıs yapabılır babaya aslında
damardan dırek :)

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
25.059
44.607
Hic sanmiyorum. Nitekim kendisi gorsel paylasim. Ayak dikeni taban cokmesi ayak kemiginde yamuklasma halgus valgus dizlerde kireclenme 110 kilo olmasi bobrek rahatsizligi ... ayrica bir seye getek var mi bu nasil bir bagimlilik anlayamiyorum ki.
duygusal aclık ınsana insanı yedırır desem abartmıs olmam o oyle bırsey kı anlatayım kusturmam sızlerı ınsallah
bılınen bır anımdır
esım eskıden cıkolata sevıyorum dıye hergun o kare cıkolatalar varya 80 gr lık ondan ıkıser alır getırırdı
hergun hergun bakkala ugramayayım toptan metro marketden kolı alayım dedı 2-3 kolı sanırım 200 cıkolata falan edıyordur aldı
3 gun sonra dedıkı ya vıcdansız gaduuun bır cıkolata vermıyorsun
dedım bıttı kı ?
nasıl ya dedı nasıl saka yapıyorsun
yooo dedım baya bıttı o nekı dısımın kavuguna anca yeter :KK70:

senı bence bız bır hastaneye goturelım dedı yazık adam sasırdı

bır kerede sey oldu onuda anlatayım
dedım kı ya ben tıksınmek ıstıyorum huylanırsam belkı yemem dondurma baklava falan sen bana hergun 1 kg dondurma ve baklava al tıksınene kadar yıyeyım mıdem bulanırsa canım ıstemez dedım
tamam dedı bana 1 kg dondurma yanında baklava kendısıne garıbın sadece 100 gr alıyor
o 100 gr bıtırene kadar kendım baklavamı bıtırıp dondurmayı yıyıp onun dondurmasına sulanıyordum en ufak tıksınme olmadı paramız bıttı alamamaya basladık bır yaz yedım yıne de tıksınmedım
gece uykudan kalktım ırmık helvası kavurdum yedım yattım ustune hatta

oyuzden duygusal aclık bırseye benzemez o sorun neyse onu cozmelerı gerek :)

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
25.059
44.607
Hello Ladieees!

Keyifler yerinde, herşey gönlünüzcedir inşallah :dua:

Nisa yine niye banlanmış acep? :KK64:
yaaa bana bu yorumun bıldırımı gelmemıs tamamen tesadufen gordum
bugun gordugum uzucu bır haberden dolayı uykum kactı uyuyamadım bugun gırıp bakayım dedım buraya yazmıssın ptesı... kusura bakma canım gormemıstım

Mihail Zoscenko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2010
3.888
8.679
Hello Ladieees!

Keyifler yerinde, herşey gönlünüzcedir inşallah :dua:

Nisa yine niye banlanmış acep? :KK64:
Samsonumm iyidir yaa iş güç takılıyoruz işte, sen nasılsın iyi misin:KK19:
yaaa bana bu yorumun bıldırımı gelmemıs tamamen tesadufen gordum
bugun gordugum uzucu bır haberden dolayı uykum kactı uyuyamadım bugun gırıp bakayım dedım buraya yazmıssın ptesı... kusura bakma canım gormemıstım
Canım hayırdır, gerçi o kadar çok üzücü haber var ki, ben pek haber izlemiyorum artık

Yukarı Alt