Sağlıklı Kilo Almak

bilge_izmir

Arayış ve bekleyiş
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2018
230
445
Normal yaşantısında çok sağlıklı beslenen birini düşünün. Patates kızartması yemiyor sucuk salam ketcap mayonez nescafe kola tuketmiyor asitli şekerli içecek tükemiyor, sebze yiyor yemeği fazla kaçırmıyor adeta kanserli bir hastanin diyeti gibi bi nevi kamu spotu gibi besleniyor. Aslında olmasi gerektiği gibi degil mi. Ama toplumsal bir baskı var "çok zayıfsın". Bu zayiflik görüntüsünden çıkmak istiyor belki daha alımlı olmak istiyor... peki ne yapsin bu kişi de kilo alsın ? Hadi hep beraber tartışalım. Yalnız unutmayalim ilaç kullanmak da yok dışarda abur cubur yemek de...

playcold

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2017
68
19
Bunun cevabini ben de merak ediyorum, 2-3 kilo almak istiyorum ve gercekten cok zorlaniyorum. Asiri saglikli beslenen biri degilim ama bence bu isin sirri sık sık yemekten geciyor ve yavas yavas porsiyonlari buyuterek mideyi genisletmekte

Tescillicirkin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2018
1.355
2.986
Imkani yok yedikelrim durmuyo evet cok et koftebyiyen biri degilm ama surekli kizartma kekelr borekler hamur isi yerim oldugu gibi gidiyor anlamadm yillardir 50 deyim yada 53

bilge_izmir

Arayış ve bekleyiş
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2018
230
445
Bunun cevabini ben de merak ediyorum, 2-3 kilo almak istiyorum ve gercekten cok zorlaniyorum. Asiri saglikli beslenen biri degilim ama bence bu isin sirri sık sık yemekten geciyor ve yavas yavas porsiyonlari buyuterek mideyi genisletmekte

Evet sık yemek yontem olarak güzel ama kendiyle çok ilgilenen biri olmak lazım üstüne düşmek lazım gerçekten

morcivertkedi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
6.060
14.339
derdini seviyim:KK48:
peynir güzel kilo aldırıyor hem sağlıklı. bir tanıdığım 42 kiloydu kilo almak için diyetisyene gitti. diyetisyen her öğününe peynir vermiş toplam günde 500 gr falan olur diyordu. yiyemedi ama midem bulandı artık diyordu. sen kaç kilosun?

bilge_izmir

Arayış ve bekleyiş
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2018
230
445
derdini seviyim:KK48:
peynir güzel kilo aldırıyor hem sağlıklı. bir tanıdığım 42 kiloydu kilo almak için diyetisyene gitti. diyetisyen her öğününe peynir vermiş toplam günde 500 gr falan olur diyordu. yiyemedi ama midem bulandı artık diyordu. sen kaç kilosun?
44.4 kiloyum ... yemek yemek aklima gelmiyor desem

bilge_izmir

Arayış ve bekleyiş
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2018
230
445
Diyetisyene de gittim benim bir haftada yiyeceğim yemekleri bir günde ye diyor Ama bana en iyi öğretisi çorba ile başlama önce ana yemek ye ki kalori ve besin değeri yüksek şeyler yemiş ol Çünkü zaten bir çorba ile doyuyorum ikinciyi yemeği yemiyordum.

Yukarı Alt