Sağlıklı Yaşam Festivali'ne Katılın!

E

EU3

Ziyaretçi
İstanbul’da yaşayan ve çalışan binlerce insan, daha sağlıklı ve daha huzurlu bir gündelik yaşam için, 11-13 Mayıs’ta Parkorman’da buluşuyor.
"Kendini daha iyi hissetmek" isteyen bu binlerce İstanbullu, Mayıs ayında gerçekleştirilecek Healthİst'07 Sağlıklı Yaşam Festivali süresince, daha iyi bir yaşamın kararlarını almak için biraraya gelecek.
Akla ilk gelen doğal beslenme önerilerinden bilinçli sağlık egzersizlerine, ülkemizde yeni yeni gelişen sağlık turizminden modern tıp uygulamalarına ya da örneğin yağmur damlası terapisinden ayurveda gibi alternatif tedavilere kadar uzanan geniş hizmet ve ürün yelpazesi içerisinde yer alan sizin gibi işletme ve markalar, doğru müşterilerle doğru zamanda buluşacak ve kalıcı ilişkiler kurmak olanağı bulacaklar.
Healthİst'07, üç günlüğüne İstanbullular’ın ilgi odağı olacak; sağlıklı yaşamın kanaat liderlerini biraraya getirecek, medyada geniş biçimde yer alacak. Bu etkinliğin Türkiye’ye duyurulması için, tüm kitle iletişim araçları geniş biçimde kullanılacak.

Fitness&Wellness Festivali

Her yıl Fitnessturk' ün tarafından organize edilen, profesyonel bin katılımcı ile gerçekleşen Fitness&Wellness Convention III, bu yıl festival kapsamında gerçekleşecek.
Profesyonellere yönelik, yurtdışından gelen alanında dünyanın en ünlü eğitmenleri ile düzenlenecek olan panel ve uygulamalı eğitimler alan içinde tahsis edilecek toplantı odası ve çadırda yapılacak.

Ekolojik Gıda Pazarı

Otoparktan havuz başına (standların kurulacağı alan) inen taşlık yol olarak adlandırılan yolda kurulacak ekolojik ürünler pazarı projesi ise festival kapsamında Parkorman’da kurulacak.
Pazar, ziyaretçilerin alana girişi esnasında görecekleri ve çıkarken de alışveriş edebilecekleri tamamen sağlıklı ekolojik ürünlerden oluşacak.
 
Yukarı Alt