Sakarya da jinekolog!

eftelya24

Sen benim en kıymetlimsin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:CüvCüv:arkadaslar sakaryada bıldıgınız ıyı bır jınekolg var mı? ben detaycı bı ınsanım ve benım ıcın anlayıslı sorulara net cvplar verecek gecıstırmeyecek bı dr olması cok onemlı,ben yenı evlıyım ve hemen bebek ıstıyorum o yuzden jınekolga gıtmek ıstıyorum aslında daha 1.5 aylık evlıyım ama ıste bıraz fazla evhamlıyım sanırım.:CüvCüv:

Son düzenleyen: Moderatör:

nestle76

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
canım ben sakarya dan taşındım ama orda ersin gürler diye bir doktora gidiyordum...iyi bir doktordu...aynı zamanda karaman devlet hastanesinde de çalışıyordu...hatırladığım kadarıyla kendisine ait kliniğin adı ankaralılar kliniği idi...internetten ulaşabilirsin sanırım telefonlarına..kolay gelsin...

eftelya24

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tsk ederım arkadasım.bıraz anlatabılır mısın yeterlı ılgılenıyor mu ve ıyı bır uzman mı? ben bıraz fazla hassasımda bu konuda .

nestle76

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
tsk ederım arkadasım.bıraz anlatabılır mısın yeterlı ılgılenıyor mu ve ıyı bır uzman mı? ben bıraz fazla hassasımda bu konuda .
sorulara cevap veren, ilgilenen bir doktor...beni acıbadem kadıköy hastansinden yönlendirmişti doktorum...ben tüp bebek ilacı yazdırmak için gidiyordum ama sorularımı da sorabiliyordum...hem kliniğe hem de hastaneye gittim...karısı da doktor..o da il sağlık müdür yardımcısı sanırım...raporlar, ilaçlar, işlemler konusunda da yardımcı....istersen 1 kere dene...memnun kalmazsan devam etmezsin...

eftelya24

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar bugun altınova hastanesıne gıttım ordakı dr samı kemık cok ıyı bı dr kesınlıkle tavsıye ederım herkese cok guleryuzlu cok ıyı ılgılenıyor bence kesınlıkle deneyın.

glabellla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba ben hamilelikten önce jinekolojik problemim için gitmiştim ersin gürsel'e.her soruna ayrıntılı cevap veriyo gerçektende.şu an inci göz hastanesinin yanında muayenehanesi.
hamilelikten sonra metin mutlu'ya gidiyorum.doğumevinin başhekim yardımcısı o da.muayenehanesine gidiyorum.iyi bi doktor olduğunu duymuştum daha önce gerçektende öyleymiş.umarım böyle devam eder.
adatıp ta neşe hanım var onunda iyi olduğunu duymuştum ama sen bilirsin.
umarım istediğin zaman hamiş kalırsın:1rolleyes:

ceren54

HAYAT GÜZEL HEMDE ÇOK...
Pro Üye
Emoji Skoru
2
geçmiş olsun canım.oğlum olucak kısmetse.bebek biraz iri olduğu için sezeryan olucak büyük ihtimal.zaten bende işin kolayına kaçıp sezeryan yapmayı istiyodum.aralık sonu ocak başı gibi beyhekimde olucak bakalım.spinal anestezi istiyorum.benim doktorumda vatandaki tüm sezeryanlarını spinal anestezi ile yaptırıyomuş.adatıp istedim ama orada sigortamı kullandıramazmış.anlamadım ama neyse.umarım rahat bi hamilelik geçirirsin.:CüvCüv:
sende inşallah allahın izini ile oğlunu kucağına alır koklarsın... rabbim sağlıklı hayırlı doğumu nasip etsin.. bende beyhekimi istiyordum öncede bildiğim iyi bir hastane olduğu için ama doktordan dolayı vazgeçtim nasipse vatanda olucak bakalım... beyhekim hastenesi iyidir ama benim bütün tanıdıklarım orada doğum yaptı hakkında hayırlısı... :CüvCüv::ecrin_bebek::emir_bebek:

SNMZ54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kesinlikle söylediklerine katılıyorum hayatım. sonuçta bizler anne adayıyız ve dünyaya yep yeni bir insan getiriyoruz doğal olarak ince eleyip sık dokuyoruz ama bazı doktorlar bunu başka gözle görünce iş değişiyor malesef :KK43:
ben şuan kadın doğum uzmanı orhan solakoğlu'na gidiyorum ve çok memnunum nasipse eğer vatan hastanesinde doğum yapıcam oranın doktoru çünkü... sen ne düşünüyorsun peki? :CüvCüv::ecrin_bebek:
BENDE DOĞUM EVİNİ DÜŞÜNÜYORUM.ŞİMDİ ÇOK GÜZEL OLDUĞUNU ,ÖZEL HASTANE GİBİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOLAR VE TÜM TECHİZATIN DOĞUM EVİNDE OLDUĞUNU SÖYLÜYOLAR.YANİ ÖZELDE Bİ SORUN YAŞASANDA YİNE SENİ DOĞUMEVİNE YÖNLENDİRİYOLARMIŞ.O YÜZDEN ORAYI DÜŞÜNÜYORUM.ALLAH O GÜNLERE ERİŞTİRSİN TABİ:Saruboceq:
İŞİN EN SON VE EN ÖNEMLİ KISMI YANİ:CüvCüv:

Claries

O bir anne:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Arkadaşlar 2 ay öncesine kadar bende Adapazarı'nda yaşıyordum oradayken benim doktorum Musafa Güder'di kendisi çok iyi anlayışlı ve babacan bir doktordur kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum bildiğim kadarıyla doğum evinde çalışıyodu tavsiyem tecrübeyle sabittir kızlar.

Yukarı Alt