Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Saksı

Konusu 'Bahçe Bakımı ve Çiçekler' forumundadır ve Sul-tan tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Sul-tan
  1. Sul-tan

Sul-tan Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim duaciceğim var akşam oldumu yaprakları yukar toplanıyo sanki allaha tua ediyo biliyonuz cicekler akşam zikir edermiş canlarım:1hug::teselli:

2. 31 Temmuz 2008
  3. SKartanesi

SKartanesi Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    73
    canım fotosunu çekebiliyosan koysana merak ettimm

4. 3 Ağustos 2008
  5. Sul-tan

Sul-tan Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    gündüz hali

[​IMG][/IMG]

gece hali

[​IMG][/IMG]

6. 7 Ağustos 2008
  7. miyase

miyase o bir adanaliiiiiiiiiiiii Üye

Ödül Puanları:
    146
    slm canım ablam nasılsın tşr edriim seni nasıl unuturum profiline mesaj bırakamıyom kapalı özelindemi kapalı yolayamadım yoksa yazam aklımdasın aşk olsun çok özledim kocaman öptümmm:1hug:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.