Saloni Mobilya hakkında?

CakilTasi_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
merhaba arkadaşlar.. bu mayıs evleniyorum inşallah. malum hazırlıklar derken tutuştuk :) özellikle mobilya konusu çok kafamı karıştırıyor.. saloni mobilyanın internet sitesine baktım ve tam bana göre mobilyalar var. çok beğendim açıkçası. eğer aranızda kullanan, iyi veya kötü yönlerini duyan arkadaşlar varsa fikirlerinizi almak isterim :KK3:

pakizee

14.07.2012
Pro Üye
Emoji Skoru
1.399
ben aşık oldum resmen :KK16:saloni benim favorim kısmetse bende oradan alacağım hem çok ağır hemde çok şık ahşaptan üretilmiş olmasıda cabası internet sitesinde pek bi net değil gidip görmek gerek dokunup anlamak gerek yanlız fiyatları birazcık uçuk ortalama 18-20 bin civarında inşallah bir sorun çıkmazda alırız:KK31:

adesem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben aşık oldum resmen :KK16:saloni benim favorim kısmetse bende oradan alacağım hem çok ağır hemde çok şık ahşaptan üretilmiş olmasıda cabası internet sitesinde pek bi net değil gidip görmek gerek dokunup anlamak gerek yanlız fiyatları birazcık uçuk ortalama 18-20 bin civarında inşallah bir sorun çıkmazda alırız:KK31:
bende çok merak ediyorum evim bitince gidip bakmayı düşünüyorum mobilya ya

Lavanta

benaşıkoldum sendeolsana
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
slm cnm bende mayıs geliniyim ve mobilyacılarla epey konuştuk bu saloni için iyi dediler onun yalancısıyım ben ama tuzlula biraz birde dikkatli olmak lazım saloninin birbir aynı takımını çakma olarak daha ucuza satıyoralr kazıklanmamk lazım

_rz_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaşlar kısmetse benim de mayısta düğünüm var çok şükür mobilya işini hallettik. Mobilya konusunda bilgim olmadığı için bu işi yapan bir arkadaşım yardımcı oldu. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki Saloni firması koltuk üretiyor yatak odası yemek odası gibi mobilyalarını yaptırıyor ve üzerine etiket basıyor tıpkı doğtaş gibi. Ben mobilyalarımı balıkesirden aldım ve saloninin birebir aynısı. Ama almadan önce acaba kalite farkı var mı diye saloniye gittim (inegöl). Saloninin en uygun fiyatlı mağazası olmasına rağmen benim aldığım fiyattan oldukça yüksek bir rakam söylediler ve sadece%10 indirim yaptılar. Mobilyacı arkadaşım sağolsun saloniye mal veren yeri öğrendi ve o yerin benim aldığım yere de mobilya verdiğini teyit ettikten sonra gönül rahatlığı içinde mobilyalarımı aldım. Ben yemek odamı ve yatak odamı tam takım 9.000 tl ye aldım. İnegölde 2.500 liragibi bir fark vardı. Aldığım yer bana 1 tane sandalye , zigon ve yatak hediye etti. Ben aldığım mobilyaları ekliyorum arkadaşlar belki fikir olur.
$roma_b.jpg $venedik-yemek-odasi.jpg

Eklentiler

_rz_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Ben yukarı resimdeki sandalyelerden aldım 5 sandalye bir tane bench şeklinde...

CakilTasi_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Arkadaşlar kısmetse benim de mayısta düğünüm var çok şükür mobilya işini hallettik. Mobilya konusunda bilgim olmadığı için bu işi yapan bir arkadaşım yardımcı oldu. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki Saloni firması koltuk üretiyor yatak odası yemek odası gibi mobilyalarını yaptırıyor ve üzerine etiket basıyor tıpkı doğtaş gibi. Ben mobilyalarımı balıkesirden aldım ve saloninin birebir aynısı. Ama almadan önce acaba kalite farkı var mı diye saloniye gittim (inegöl). Saloninin en uygun fiyatlı mağazası olmasına rağmen benim aldığım fiyattan oldukça yüksek bir rakam söylediler ve sadece%10 indirim yaptılar. Mobilyacı arkadaşım sağolsun saloniye mal veren yeri öğrendi ve o yerin benim aldığım yere de mobilya verdiğini teyit ettikten sonra gönül rahatlığı içinde mobilyalarımı aldım. Ben yemek odamı ve yatak odamı tam takım 9.000 tl ye aldım. İnegölde 2.500 liragibi bir fark vardı. Aldığım yer bana 1 tane sandalye , zigon ve yatak hediye etti. Ben aldığım mobilyaları ekliyorum arkadaşlar belki fikir olur.
Eki Görüntüle 339752 Eki Görüntüle 339754
canım sen balıkesirde nerden aldın mobilyalarını?? bende inegöle gitmeyi düşünüyorum çünkü senin dediğin gibi bir fark yoksa eğer gitmem tabi.. bu arada mobilyaların çok güzel güle güle kullan inş :)

dogruseren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba arkadaşlar.. bu mayıs evleniyorum inşallah. malum hazırlıklar derken tutuştuk :) özellikle mobilya konusu çok kafamı karıştırıyor.. saloni mobilyanın internet sitesine baktım ve tam bana göre mobilyalar var. çok beğendim açıkçası. eğer aranızda kullanan, iyi veya kötü yönlerini duyan arkadaşlar varsa fikirlerinizi almak isterim :KK3:
Merhaba arkadaşım bir inegöllü olarak ve mobilya işinin içinden biri olarak sana belirtmek isterim ki saloni mobilya güzel ve kaliteli ürünler yapar ve satar benim eşimde mobilya üretim ve yurtiçi yurtdışı pazarlama işi yapıyor.inegölde mobilya gerçekten çok çeş,itli ve çok mükenbel

dogruseren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende çok merak ediyorum evim bitince gidip bakmayı düşünüyorum mobilya ya
arkadaşım 20 bin tl verilirmi el insaf aaa sen inegöle gelince bana ulaşabilirsen ben inegöllüyüm eşim mobilyacı ben çok daha iyi fiyata alman için elimden geleni yaparım

dogruseren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bakın ben size bir iki model resmi göstereyim $semih yt.jpg $logini 5.jpg

Yukarı Alt