Salonum için yardım lütfen

dilber1982

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba bayanlar,
sizlere salonumun resimlerini koyuyorum.duvarlarım çok boş bana fikir verebilir misiniz ne tarz objelerle şık bir görüntü sağlarım.

burasıda yemek odam burda da yemek masamın dayalı olduğu duvar boş yine fikir istiyorum sizlerden.ayna koymak geçiyor aklımdan ama salona mı yemek odasına mı daha çok yakışır bilemiyorum...

Borzo

Mucizemmm
Pro Üye
Emoji Skoru
5
Canım odaların biraz küçük sanırsam yada çok eşya var alanın daralmış..
Sanırım senin istediğin duvarlarında şık bir şeyler..

Bence çok klabalıklaştırma..
Yuvarlak kenarı mobilyalarınla uyumlu şık bir ayna harika olur...

Ama tablo falan alma derim..Odaların dar çünkü kasvetli olur...

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Pro Üye
Emoji Skoru
12
burda iki farklı odamı var anlayamadım...ama sanırım mekan olarak küçük oyüzden sana tavsiyem varaklı güzel bir ayna edinmen...başka bir dduvara aynanın çerçevesine benzeyen çerçevede bir tablo soyut bir tablo koyabilirsin...renk uyumunuda güzel seçersen bence süper olurr.fazla kalabalığa gerek yok..birde yemek konsolu üstüne iki güzel abajur süper olurrr..

dilber1982

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
salonum ince uzun,biraz mobilyalarda daraltıyor tabi.peki elips şeklinde bir ayna nasıl olur ve nereye asabilirim.

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Pro Üye
Emoji Skoru
12
yemek komidinin üstüne koyabilirsin , aslında komidin masasın arkasında olsaydı daha hoş olurdu ama sen komidinin üstüne koyy..en makbulü orası yinede..

Son düzenleme:

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Pro Üye
Emoji Skoru
12
ayna almak akıllıca olur odaya ayrı bir hava ve genişlik katar...

Son düzenleme:

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Pro Üye
Emoji Skoru
12
buda aradaki gümüş varaklı ayna bahsettiğim...fikir verebilir belki..sen altın varaklısını düşüne bilirsin...kolay gelsin...

Yukarı Alt