• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

SALSA ÖĞRENENLER VAR MI?

GulumseKaderine80

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
2
0
Mrb ben cocuklarimi gonderiyorum big family dance Uncalida ama pek memnun olamadim. Birkac ogrenci belirlemis kendine. Onlarla ilgileniyor, yarismalara hazirliyor. Kisacasi yarismaya hazirladiklari ve digerleri. Biz 4 aydir gidiyoruz. Digerleri muamelesi gordugumuz icin ben de ariyorum guzel bir yer. Bilen varsa yazarsa sevinirim.
 

Lyanna Mormont

Halaybaşı
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2018
8.279
24.424
Lyanna BDV topinden beni hatırlamışsındır :) daha önce sordum mu bilmiyorum. Sen nereye gidiyordun dansa? Ben de dans etmek, kuğu gibi süzülmek istiyorum :-)
Ben İstanbul'da değilim ama İstanbul'da çok fazla dans okulu var. Yeni sınıf açan bir iki okula gidip bakabilirsiniz. Olmazsa önce ilk dersi izlemek isteyin, çoğu yer ilk derse tek ders ücretiyle kabul ediyor. Aylık atıyorum 200 lirayla 20 liraya ilk derse katılabiliyorsunuz. Bir bakın, hem sınıf hem hocalarla elektriğiniz tutacak, okulu beğenecek misiniz. Ona göre içinize sinen yere kayıt yaptırırsınız.

Genelde sınıflar kalabalık başlar ve kadın sayısı fazla olur. Zaman ilerledikçe sınıf nüfusu azalıyor.

İlk başlarda çok kuğu gibi süzülmeyi beklemeyin :KK70: O anca birkaç ay sonra oluyor, kendinize zaman verin hevesinizi kırmayın.
 
Yukarı Alt