Samsun Medical Parkta TÜP BEBEK YAPTIRANLAR

kahveyokmu

Noolmuş biraz deliysem
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2015
2.062
2.009
Merhabalar
Samsun Medical Parkta Tüp Bebek yaptıran varmı?
Yaptıranlar merkezden memnunmu doktor seçimi ne ve başarılı oldumu?
Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Nrsn03

Özleyenler kulübü...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2019
209
224
38
Merhaba benim tedavim devam ediyor.21 gün doğum kontrol ilacı kullandım, lucrin de 10.günüm gonal f de 5.ignemi yaptırdım yarın da kontrolüm var hayırlısı bakalım şimdilik memnunum doktorum Prof Dr Tayfun Alper. Ben memnunum zaten hakkında da çok güzel yorumlar yapılmış nettede. İlgililer hastane olarak ama dediğim gibi benimki henüz yeni sayılır

kahveyokmu

Noolmuş biraz deliysem
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2015
2.062
2.009
Merhaba benim tedavim devam ediyor.21 gün doğum kontrol ilacı kullandım, lucrin de 10.günüm gonal f de 5.ignemi yaptırdım yarın da kontrolüm var hayırlısı bakalım şimdilik memnunum doktorum Prof Dr Tayfun Alper. Ben memnunum zaten hakkında da çok güzel yorumlar yapılmış nettede. İlgililer hastane olarak ama dediğim gibi benimki henüz yeni sayılır
Malesef benim çok fazla sıkıntım var çok üzgünüm henüz sakinleşemedim içim acıyo.
Doğru karar vèrebilecek durumda değilim.

Bu konuda çok araştırılıp gidilmesi gereken bi konu.
Senin adına çok sevindim memnun kalmana.
İnş tez vakit bebeğine kavuşursun.
Ücret nekadar?
Birde doktorun yaklaşımı ilgisi nasıl?

Nrsn03

Özleyenler kulübü...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2019
209
224
38
Malesef benim çok fazla sıkıntım var çok üzgünüm henüz sakinleşemedim içim acıyo.
Doğru karar vèrebilecek durumda değilim.

Bu konuda çok araştırılıp gidilmesi gereken bi konu.
Senin adına çok sevindim memnun kalmana.
İnş tez vakit bebeğine kavuşursun.
Ücret nekadar?
Birde doktorun yaklaşımı ilgisi nasıl?
Sıkıntıların nelerdir? Dermansız dert olmazmış...Evet çok düşünmek gerek ama bazen de daha fazla beklemeden atılmak gerekiyor... Ücreti sekiz bin artı ilaçlar..On bir on iki bini bulacak galiba bir de ben Amasya'dan gidip geliyorum.Doktor ilgili alanında en tanınmışlardan . Yaklaşımını da beğendim sıcak samimi bir ortam var . Henüz benim yeni olduğu için bakalım ilerleyen zaman ne gösterecek..Senin için de her şey çok güzel olsun ve Rabbim bu yolda isteyen ve çabalayan herkese hayırlısı ile evlatlar nasip etsin.Bu arada yaşın kaç? Samsun'da mi oturuyorsun?

kahveyokmu

Noolmuş biraz deliysem
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2015
2.062
2.009
Sıkıntıların nelerdir? Dermansız dert olmazmış...Evet çok düşünmek gerek ama bazen de daha fazla beklemeden atılmak gerekiyor... Ücreti sekiz bin artı ilaçlar..On bir on iki bini bulacak galiba bir de ben Amasya'dan gidip geliyorum.Doktor ilgili alanında en tanınmışlardan . Yaklaşımını da beğendim sıcak samimi bir ortam var . Henüz benim yeni olduğu için bakalım ilerleyen zaman ne gösterecek..Senin için de her şey çok güzel olsun ve Rabbim bu yolda isteyen ve çabalayan herkese hayırlısı ile evlatlar nasip etsin.Bu arada yaşın kaç? Samsun'da mi oturuyorsun?
Evet samsunda oturuyorum.
Amh çok düşük yapışıklıktan şüpheleniyolar rahim filmi istediler.
Tüp bebek dışında olmaz vaktin yok dediler dünya başıma yıkıldı çok üzgünüm çok.
Senin neden olmuyo sorun nedir.
Allah hepimizin yüzünü güldürsün kader kısmet.....

Tyt82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2017
1.064
633
37
Ben de medikal parkta mehmet bilge cetinkaya ya gidiyorum. Hastaneden memnunum.doktoruma guveniyorum. Kafama takilan sadece.kan tahlili yapmiyor yani hormonlarima gecen sene ilk basladigimda bakilmisti.ilk tedavimde hamile kaldim 4.5 aylikken kaybettim. Simdi hale ugrasiyorum. Rahim inceligi problemim var bu yuzden bir kac kez tedavim iptal oldu. Histeroskobi yaptilar bisey cikmadi. Simdi tekrar adetimle basladim tedaviye dondurulmuslarim var kalinlasma olursa transver edilecek.

Tyt82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2017
1.064
633
37
Tüp bebek dışında olmaz vaktin yok dediler dünya başıma yıkıldı çok üzgünüm çok.
Benim 4 yildir olmuyor 3 yil hep tup bebekten kactim istemedim. Psikolojim kabul etmedi ugrasmayi. Ama isin icne girince kafamda buyuttugum kadar degilmis.simdi keske hemen yaptirsaydim diyorum. Aslinda bu 4 yilda cok sey yasadim.hepsi unutulup gidiyor.eger tup bebek dedilerse hiç bekleme derim. Bende de cikolata kisti var yumurtalarim kalitesiz.ama buna ragmen hamile kaldim. Insallah sende kalirsin.

Dasmeer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2019
6.134
6.244
33
tayfun bey nerede calsiyir medicalparkta ismi görünmüyor

Tyt82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2017
1.064
633
37
Adetin 2 gunu ignelere basliyosun 14.gun (bu degisebilir)yumurtalarin toplaniyor.taze transver olacaksa 5.gun sonra da transverin yapiliyor.10 gun sonra kanda ögreniyorsun.dondurulursa( bu ekstra para )bir saonraki adetinde gidiyosun

Dasmeer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2019
6.134
6.244
33
Fakulte hastanesinde de yapiliyor.ama orasi çok yogun ve psikolojimi bozuyor.aşilama yaptirmistim oraya. Gidersen medikal parki tavsiye ederim.
ben alsinda tupbebk psikoljina hazir degilim.
Zaten sinirleeim yıprandı kaldiramam giib geliyor ama yasim 33 evleneli yazakadar 1yilolck ama bosbos bkelyesimdeyok kendiliginden olmuyor gibi.ben medicalpark ile medicana arasında kaldim.karar veremedim .devleti zaten dusunmuyorum.surec nasil gececek nasıl dayanicam bilemiyorim

Tyt82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2017
1.064
633
37
Zaten sinirleeim yıprandı kaldiramam giib geliyor ama yasim 33 evleneli yazakadar 1yilolck ama bosbos bkelyesimdeyok kendiliginden olmuyor gibi.ben medicalpark ile medicana arasında kaldim.karar veremedim .devleti zaten dusunmuyorum.surec nasil gececek nasıl dayanicam bilemiyorim
Inan bana başladigimda bende hazir degildim.senin daha 1 yilin dolmamis.benim bir cocugum var o kendiliginden oldu. Evliligimin 9.ayinda ancak hamile kalabildim.belki sende kendiliginden kalabilirsin.

kahveyokmu

Noolmuş biraz deliysem
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2015
2.062
2.009
Benim 4 yildir olmuyor 3 yil hep tup bebekten kactim istemedim. Psikolojim kabul etmedi ugrasmayi. Ama isin icne girince kafamda buyuttugum kadar degilmis.simdi keske hemen yaptirsaydim diyorum. Aslinda bu 4 yilda cok sey yasadim.hepsi unutulup gidiyor.eger tup bebek dedilerse hiç bekleme derim. Bende de cikolata kisti var yumurtalarim kalitesiz.ama buna ragmen hamile kaldim. Insallah sende kalirsin.
Şuan hamilemisin?
Öyleyse ne mutlu sana okadar mutlu oluyorumki pozitif yorumları gördükçe.
Süreci hiç bilmiyorum.
Kafa olarak netim medicalle görüşmek istiyorum ama doktıra karar veremedim. Tayfun beymi mehmet beymi.
Kaçıncı denemende tuttu

Nrsn03

Özleyenler kulübü...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2019
209
224
38
Canım ben 13 yıllık evliyim on yaşında bir oğlum var oğlumun üç yaşından beri istememize rağmen olmadı.Bir sebep de yok.Rahim filmi çektirdim,adetlerim düzenli başarısız bir aşılamam var e yaşım da ilerleyince -37- artık beklemeyelim dedik. Başladık bakalım yarın yine kontrole gideceğim belki hafta sonuna toplama işlemi yapılır.Rabbim isteyen bekleyen uğraşan kimsenin emeğini boşa çıkarmasın.Sen de umutsuz olma artık tıp o kadar ilerledi ki..İnşallah sana da nasip olur

Nrsn03

Özleyenler kulübü...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2019
209
224
38
Ben de medikal parkta mehmet bilge cetinkaya ya gidiyorum. Hastaneden memnunum.doktoruma guveniyorum. Kafama takilan sadece.kan tahlili yapmiyor yani hormonlarima gecen sene ilk basladigimda bakilmisti.ilk tedavimde hamile kaldim 4.5 aylikken kaybettim. Simdi hale ugrasiyorum. Rahim inceligi problemim var bu yuzden bir kac kez tedavim iptal oldu. Histeroskobi yaptilar bisey cikmadi. Simdi tekrar adetimle basladim tedaviye dondurulmuslarim var kalinlasma olursa transver edilecek.
Mehmet Bilge Çetinkaya için de çok iyi şeyler duydum.senin kaç yumurtan olmuştu kaçı döllenmişti?

Nrsn03

Özleyenler kulübü...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2019
209
224
38
Aslında süreç çok da aman aman da zor değil bir de başlamakla devamı geliyor ben iğne kullanmaya başlayalı 14 gün olmuş mesela zaman akıp gidiyor eğer senin de düşüncen varsa bence bismillah de başla giden ömrümüzden gidiyor.. Medicalpark i ben de tavsiye ederim

Dasmeer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2019
6.134
6.244
33
Aslında süreç çok da aman aman da zor değil bir de başlamakla devamı geliyor ben iğne kullanmaya başlayalı 14 gün olmuş mesela zaman akıp gidiyor eğer senin de düşüncen varsa bence bismillah de başla giden ömrümüzden gidiyor.. Medicalpark i ben de tavsiye ederim
medicalparlta cetinkayami tayfun bey mi onuda kararsizim

Nrsn03

Özleyenler kulübü...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2019
209
224
38
Bize Tayfun beyi iki doktor tavsiye etti.Alaninda çok iyi olduğunu söylediler zaten yaşadığım yerde de birçok kişiden duymuştum .Memnunum ben araştır bak bir karara varırsın