Samsunda bir kız çocuğu kayıp..

CitlembiK

Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.995
Arkadaşlar aşağıda resmi verilen kzı çocuğu kaybolmuş... bana mail olarak geldi..
Listemdekilere mail attım ancak buradada duyrumak istedim...
Olay Samsunda olmuş belki hala oralardadır ve özellikle Samsunlu arkadaşlara duyurulur...

Arkadaşlar 21 nisan da üzücü bir olay yaşadık 3. sınıf öğrencimiz Dilara Kayıkçı Arkadaşları ile ders çalışmak üzere evden ayrılmasından sonra herhangi bir haber alınamadı.Görgü tanıkları ve 4 yaşındaki küçük kardeşinin ifadelerine göre ;2 kişi tarafından zorla bir araca bilndirildiği bilgisi dışında hiç bir bilgi yok.21 Nisandan bu yana yapılan tüm aramalara rağmen izine rastlanmadı.
EŞGALİ;
9 yaşında
boy:132 CM
Ağırlığı:30- 33kg
siyah ve kısa saçlı
çekik gözlü

okul olarak elimizden gelen çabaları gösteriyoruz.Bu konuda duyarlı olan herkesin yardımlarına muhtacız.Küçük kızın resim ve eşgalinin internet ortamında da duyurulmasının bizlere katkı sağlayacağını düşünüyoruz.LÜTFEN BU KONUDA YAPILABİLECEK ÇALIŞMALARIN YÜRÜTÜLMESİNDE DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ.bu acı olayın web de ses getirmesi adına neler yapabileceğimiz konusunda da bilgi verirseniz seviniriz
İLETİŞİM:
MAIL : sait-tug@hotmail.com
tlf:0362 883 12 49 kocaman ilköğretim okulu TERME-SAMSUN

bu konuda bilgisi olanların 156 Jandarma ihbar hattına veya 3628831249 nolu okul telefonuna ulaşmalarını beklediklerini ifade etti.

16eslem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yavrum benim ya inşallah biran önce bulunur Rabbim annesine sevdiklerine sabır yardım etsin tez zamanda kavuşurlar inşallah

ozlem24

henuz rutbeye daha var:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
biran once bulunur insallah allah anne ve babasina sabir versin beklemek kadar kotu birsey yoktur herhalde

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
arkadaşlar aşağıda resmi verilen kzı çocuğu kaybolmuş... Bana mail olarak geldi..
listemdekilere mail attım ancak buradada duyrumak istedim...
olay samsunda olmuş belki hala oralardadır ve özellikle samsunlu arkadaşlara duyurulur...

arkadaşlar 21 nisan da üzücü bir olay yaşadık 3. Sınıf öğrencimiz dilara kayıkçı arkadaşları ile ders çalışmak üzere evden ayrılmasından sonra herhangi bir haber alınamadı.görgü tanıkları ve 4 yaşındaki küçük kardeşinin ifadelerine göre ;2 kişi tarafından zorla bir araca bilndirildiği bilgisi dışında hiç bir bilgi yok.21 nisandan bu yana yapılan tüm aramalara rağmen izine rastlanmadı.
eşgali;
9 yaşında
boy:132 cm
ağırlığı:30- 33kg
siyah ve kısa saçlı
çekik gözlü

okul olarak elimizden gelen çabaları gösteriyoruz.bu konuda duyarlı olan herkesin yardımlarına muhtacız.küçük kızın resim ve eşgalinin internet ortamında da duyurulmasının bizlere katkı sağlayacağını düşünüyoruz.lütfen bu konuda yapilabilecek çalişmalarin yürütülmesinde desteklerinizi bekliyoruz.bu acı olayın web de ses getirmesi adına neler yapabileceğimiz konusunda da bilgi verirseniz seviniriz
iletişim:
mail : sait-tug@hotmail.com
tlf:0362 883 12 49 kocaman ilköğretim okulu terme-samsun

bu konuda bilgisi olanların 156 jandarma ihbar hattına veya 3628831249 nolu okul telefonuna ulaşmalarını beklediklerini ifade etti.
bulunmuş mu?haber var mi?

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
163
canım ben samsundayım..
bu tarz gelen mailler genelde yalan oluyor.ama ben yarın okulu arayıp tam bilgiyi alacağım.
sizede haber veririm.

E

EU1

Ziyaretçi
canım ben samsundayım..
bu tarz gelen mailler genelde yalan oluyor.ama ben yarın okulu arayıp tam bilgiyi alacağım.
sizede haber veririm.
Benim anneannemler Terme-Samsun'da yaşıyolar.
Eğer haberi doğrularsan bende anneannemleri haberdar ederim böcüğüm...

Yukarı Alt