samsung kullananlar memnun mu?

melismelom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
505
663
arkadaşlar bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı için samsung düşünüyoruz .kullanan varmı? varsa memnun musunuz?

choccywhoccydoodah

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
19 Kasım 2013
13.561
18.117
Çamaşır makinem samsung 9 kg olanlardan. 2 sene olmuştur alalı memnunum ki her gün çalışır bizim evde makine bazen gunde 2 çalıştığı olur,bir sorun yaşamadım henüz

balbocegi35

Ayı balı bol bulunca orasına burasına sürermiş :)
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2013
10.895
6.611
arkadaşlar bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı için samsung düşünüyoruz .kullanan varmı? varsa memnun musunuz?
Bulaık , çamaşır ve buzdolabım samsung , memnnunum özellikle buzdolabından soğutması ve saklması çok iyi. Bulaşık makinesinde bazen kurutmayı çok iyi yapamıyor belki modeline göre de değişiyor olabilir. Genel olarak memnunum

bateri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2014
59
21
Çamaşır makinem ve buzdolabım samsung. Buzdolabından çok memunum. Aslında çamaşır makinesinden de memnunum fakat sesi çok fazla olduğunu farkettim. Çamaşır makinem 8kg olanlardan kurutmalı model. Belkide kurutmalı olanlar böyledir orasını bilmiyorum.

Hicoloji

... T Ü R K ...
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2014
1.464
5.993
Çamaşır makinem ve buzdolabim samsung.Şeytan kulağına kurşun 8 senedir tık demediler.Şiddetle tavsiye ederim.

yildiz7986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.666
841
Bulaık , çamaşır ve buzdolabım samsung , memnnunum özellikle buzdolabından soğutması ve saklması çok iyi. Bulaşık makinesinde bazen kurutmayı çok iyi yapamıyor belki modeline göre de değişiyor olabilir. Genel olarak memnunum
buzdolabınızın modeli nedir acaba ?

Yukarı Alt