1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
 2. Çorbalar Oylama Başladı !
  Notu Gizle
 3. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
  Notu Gizle

Sana Mecburum - Kanal D

Konusu 'TV Salonu' forumundadır ve Emez tarafından 1 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

  1 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Emez
 1. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Sana Mecburum


  [​IMG]  Yapımcı : Mustafa OĞUZ,Faruk BAYHAN / FM Yapım
  Yönetmen : Hakan ARSLAN
  Senaryo : Rüya İşçileri
  Müzik: Bora EBEOĞLU, Cengiz ONURAL
  Oyuncular : Sertan(Doğuş)-Leyla(Seda Bakan)-Muharrem(Tibet Çelik)-Hayriye(İnci Şen)-Berat(Ali Sunal)-Erol(Ozan Dağgez)-Saadet(Mehtap Bayrı)-Şükrü(Nihat Nikerel)...  [​IMG] Her Carsamba Saat 20.30 da...
   
 2. 3 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Emez
 3. Kuzey

  Kuzey Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Ocak 2007
  Mesajlar:
  2.035
  Beğenildi:
  12
  Ödül Puanları:
  106
  1. Bölüm


  Şöhretin basamaklarını hızla tırmanan ve geldiği yeri unutan popstar Sertan aslında hızlı bir düşüş yaşamaktadır... Son kasedi onca tanıtıma, etkinliğe rağmen istenen satış rakamlarına ulaşmamıştır. Ve yapımcısı Şükrü bu durumdan hiç memnun değildir...

  Sertan’ın özel şoförlüğünü yapmakta olan Erol küçüklüğünden beri karşı komşusu Leyla’ya aşıktır...Ama Leyla’nın bundan haberi yoktur... Leyla ise babasını küçük yaşta kaybetmiş, annesi Hayriye, abisi Berat, abisinin karısı Saadet ve yeğeni Muharrem ile birlikte İstanbul’un fakir semtlerinden birinde yaşamaktadır. Ailesine bir katkısı olsun diye büyük bir süpermarkette kasiyerlik yapmaktadır.

  Erol Leyla’nın popstar Sertan’a olan hayranlığını bildiği için onunla bir yemek yemesini sağlar... Leyla abisinden gizli saklı yemeğe gider... Ama abisi Berat yemeği basıp Sertan’ı dövünce, ertesi gün tüm gazetelerin baş sayfasında, Sertan’ın bir varoş kızına aşık olduğu ve aşkı uğruna dayak yediği yazar...

  Bu yalan yanlış haber bir anda herkesin hayatını değiştirir.. Sertan’ın yıldızı bir anda tekrar parlar. Bu durumu değerlendirmek isteyen yapımcı Şükrü, Sertan’ın bu yalanı sürdürmesini ister... Leyla Sertan’ın aşkına inanmakta zorluk çekerken, Erol sevdiği kadının ellerinin arasından kayıp gitmesine seyirci kalacaktır...

  Yalan giderek büyüyecek ve Leyla, Sertan, Erol üçgeninde ilerleyen aşk hikayesi beklenmedik bir hal alacaktır...
   
 4. 8 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Emez
 5. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Sertan, Leyla’nın peşine düşüyor

  Leyla, Sertan’ın ilan-ı aşk etmesi karşısında şaşkındır. Bütün kalbiyle ona inanmak istese de, mantığı bu işin olmayacağını söylediği için duygularına gem vurur ve Sertan’a, kendisine inanmadığını söyler. Sertan ise Leyla’nın kendisini reddetmesi karşısında şaşkına döner.
  Sertan bu yalanı sürdürmekten vazgeçtiği sırada Şükrü ona acı bir gerçeği gösterir. Sertan bu gerçek karşısında Leyla’yı kesinlikle elde etmesi gerektiğini ve bu yalan aşkın onu tekrar zirveye çıkaracağını anlar. Leyla’yı ikna etmek için elinden geleni yapar. Ama Leyla’yı inandırmak o kadar kolay değildir. Leyla’yı ikna etmenin tek bir yolu vardır ve bunun ne olduğunu bir tek Erol bilmektedir. Sertan, Leyla’yı aşkına inandırmayı başarabilecek mi?

  alıntıdır
   
 6. 13 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : Emez
 7. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Sertan, Leyla’ya aşık oluyor

  Leyla, Erol’un kendisine aşık olduğunu itiraf etmesinin şokunu yaşarken, Sertan da Leyla’ya aşık olduğunu fark etmesinin şokunu yaşamaktadır. Sertan, Leyla’ya aşık olmasına kendi bile zor inanırken, Leyla’yı buna nasıl inandıracağını bilememektedir.
  Erol ise Leyla ile sadece arkadaş olduklarını kabullenir ve kendi hayatını kurabilmek için Ayşe’ye açılmaya karar verir. Ona da mert ve dürüst davranacaktır. Kim olduğunu açıklamadan, başkasına aşık olduğunu ama bunun karşılıksız bir aşk olduğunu söyler. Ayşe her şeyi göze alıp Erol’la bir hayat kurmayı kabul eder.
  Sertan, Leyla’ya yakınlaşmak ve aşkını açıklamak için binbir dereden su getirir. Romantik sofralar hazırlamaktan Leyla’nın klipte rol arkadaşı olmasına kadar her yolu dener ama hiçbiri işe yaramaz.
  Sertan’ın umurunda olan tek şey Leyla’ya açılmaktır. Sertan en sonunda Leyla’ya açılır. Sadece aşık olduğunu söylemekle kalmaz, gizli tek bir şey kalmasın diye her şeyi açıklar. Leyla’nın öğrendikleri duygularını bir kez daha altüst edecektir.
   
 8. 20 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : Emez
 9. jassminn

  jassminn Aktif Üye Üye

  Katılım:
  16 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  50
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  güzel bir dizi izliyorum tam doğuşa göre
   
 10. 7 Eylül 2007
  Konu Sahibi : Emez
 11. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Leyla kararını veriyor

  Berat’ın hapse girmesi bütün ailenin yıkılmasına neden olmuştur. Ne Saadet’in eski neşesi, ne Muharrem’in o muzur çocukluğu kalmıştır. Hayriye ise her gün oğlu için dua etmektedir. Sertan Berat’a söz verdiği gibi bütün aileye sahip çıkar, Berat’ın kahvesiyle ilgilenir, yeri geldiğinde Muharrem’e babalık bile yapar.
  Berat’ın hapiste olması Leyla ve Sertan’ın boşanma meselesini geciktirmiştir ama Sertan’ı boşanmaktan vazgeçirmemiştir. Sertan Leyla’ya uzak durmaktadır. Leyla Sertan’ın böyle davranmasının sebebini öğrenir. Sertan Leyla ile Erol’u sarılırken görmüştür. Leyla durumu açıklamaya çalışır ama Sertan buna fırsat vermez, kararı kesindir; Berat çıkar çıkmaz boşanma gerçekleşecektir.
  Berat’ı ise hapishanede tatsız bir sürpriz beklemektedir. Sertan’ı bıçaklayan çocukla aynı koğuşa düşmüştür. Berat, annesi Hayriye’ye bu bıçaklama olayının ardındaki gerçeği açıklar. Hayriye öğrendikleri üzerine soluğu mafya babasının mekanında alır. Niyeti, adamı gerçekleri açıklatmaya ikna etmek ve oğlunu hapisten kurtarmaktır.
  Ayşe ölümden kıl payı kurtulmuştur. Ama hayatta kalmaktan mutlu değildir, günlerce hiç konuşmaz. Ayşe’nin bu durumu Erol’un ve Leyla’nın vicdan azabını artırmaktadır. Leyla ve Erol bir süre görüşmeme kararı alırlar. Erol’un vicdan azabı tekrar Ayşe ile evlenmeye karar vermesine bile sebep olur. Ama Ayşe Erol’un bir yanlış yapmasına daha izin vermez; aşkının peşinden gitmesini söyler. Erol, Leyla’ya tekrar evlenme teklifi etmeye ve bu sefer net bir cevap almaya karar verir. Leyla bir yandan Erol’un teklifine ne cevap vereceğini, bir yandan Sertan’la boşanma meselesini düşünmektedir. İki arada bir derede kalmıştır. Bu sefer kesin kararını verecektir...


  08/09/07 Cumartesi Saat :22.00

  alıntıdır
   
 12. 21 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Emez
 13. kardelen18

  kardelen18 Guru Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  7.732
  Beğenildi:
  363
  Ödül Puanları:
  353
  bu dizi güzeldi yaaa ben çok severek izliyordum...
   
 14. 22 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Emez
 15. arzu-ela

  arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

  Katılım:
  17 Mart 2008
  Mesajlar:
  5.532
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  146
  buna arada bir bakıyordum ama çok beyendigim söylenemez