sanal koca

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
kizlar neden kocam yok diye üzülmeyin. Buyrun size sanal koca... Evdekinden farkı yokmuş:biggrin: :biggrin:

Link Silinmiştir.

Son düzenleme:

kuzum

Bu konida hassasum
Pro Üye
Emoji Skoru
267
Cadııııııııııı koş kız koşş. Bak burda sanal koca varmış. gerçeğini bulamadın bari sanalını al.:biggrin: :biggrin:

Mahbile

Acem Kızı
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
içlerinde anneme uygun zengin koca adayı varmı acaba bu gidişle evlenemicem de:laugh: :laugh:

tatlicadiarzu

O Bir Dadas
Pro Üye
Emoji Skoru
8
kuzum .!.:
Cadııııııııııı koş kız koşş. Bak burda sanal koca varmış. gerçeğini bulamadın bari sanalını al.:biggrin: :biggrin:

kırk yıl kocasız kalsamda düz duvarlara tırmansamda istemem böle koca:laugh: :laugh: :laugh:

M

makcakoca

Ziyaretçi
O zaman evlenmeyin derim çünkü hepsi aynı çok üzgünüm..

nazey

Evli,Mutlu,Çocuklu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Evli Bayanlar Lütfen Bana Bütün Erkeklerin Böle Olmadiğini Söyleyin.Yoksa Evlenmekten Vazgeçİcem... :a015: :a015:

E

elanor77

Ziyaretçi
nazey .!.:
Evli Bayanlar Lütfen Bana Bütün Erkeklerin Böle Olmadiğini Söyleyin.Yoksa Evlenmekten Vazgeçİcem... :a015: :a015:
bukadar da olmasala :yes: çok yaklaşmış gerceyine:yes: :yes: :yes:

roxett

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
52
kapıııı dışarı ederim walla böyle koca istemem benim kurallarım çerçevesinde hareket edecek :smilewinkgrin:

rceren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar ;30 yıl daha bekar kalmaya karar vermiş bulunuyorum. Bu ne yaaaaa? Bunun sanalı böyleyse gerçeği kim bilir nasıl olur ? :rolleyes2: :uhoh:

İmdaaaaat!

Yukarı Alt