sancılar başladıktan ne kadar sonra hastaneye gitmek lazım?

cocostar

azimli,sabırlı,kararlı
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
83
kızlar normal doğumda suyunuz gelince ve sancılar başlayınca ne zaman hastaneye gittiniz? ne zaman, ağrı kaç dk ya indiğinde gitmek lazım ?

women

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
can1m ben 2çocuk annesiyim ve küçük kizimi 26 haziranda normal dogumla dünyaya getirdim.benim 2 dogumumdada hiç suyum gelmedi sanciyi evde çektim taki 10 dakikaya dü_ene kadar.hastaneye gittiimde 6-7 cm rahim açiklgim vardi.bu yüzden çok az muayne olup, kendimi kasmamis oldum.eger kanaman yada suyun gelmezse bence sende mümkün oldugunca sonra git derim hastaneye.tabiki bebeginin geli_imi normal ve hamileligin olagan seyirde geçmisse.

cocostar

azimli,sabırlı,kararlı
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
83
can1m ben 2çocuk annesiyim ve küçük kizimi 26 haziranda normal dogumla dünyaya getirdim.benim 2 dogumumdada hiç suyum gelmedi sanciyi evde çektim taki 10 dakikaya dü_ene kadar.hastaneye gittiimde 6-7 cm rahim açiklgim vardi.bu yüzden çok az muayne olup, kendimi kasmamis oldum.eger kanaman yada suyun gelmezse bence sende mümkün oldugunca sonra git derim hastaneye.tabiki bebeginin geli_imi normal ve hamileligin olagan seyirde geçmisse.

peki su gelirse ya da kanama olursa daha mı erken gitmek gerekiyor?:uhm:

yaxgxxixzxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım benim önce suyum gelmişti,sancı yoktu.dr hemen hastaneye git dedi,benden önce dr hastaneye gelmişti bile.bebişimin başı yukarıdaydı vede sezaryen istiyordum.normal doğumda nasıl olur bilemiyorum.ama suyum gelince beni hemen sezaryene aldılar.

S

sherry456

Ziyaretçi
canım benim sancılarım 5 dk da 3 dk da bir gelmeye başladığında gittim hastaneye 7 cm açılmam vardı muayne odasına adım atar atmaz da suyum geldi zaten hemen doguma aldılar. yani hastaneye biraz daha geç gitsem evde dogurcaktım nerdeyse.

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
ben sancılarım 5 dkıkaya dusunce gıtmıstım ama normal dogumla bgelmedı oglum o ayrı msele

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
cnm ben kanamam gelince ve çoğalınca gitmiştim hasteneye normal doğum yaptım

Charm

Whats up ?
Pro Üye
Emoji Skoru
22
bende merak ediyorum, bızımde az kaldı arkadaslar..
paylasımların devamını beklıyoruz..

baranxixnannesi

cantanem baranım benım
Pro Üye
Emoji Skoru
6
nısan vesuyunuz geldıkten sonra banyonuzu yapabılcek kadar vaktınız bulunur kızlar. telaslanmayın sancılar 5dakıka da bır 50 sanıye surmeye baslarsa o zaman hemen en yakın hastaneye gıdebılırsınız.

N

nisanyağmuru2008

Ziyaretçi
nısan vesuyunuz geldıkten sonra banyonuzu yapabılcek kadar vaktınız bulunur kızlar. telaslanmayın sancılar 5dakıka da bır 50 sanıye surmeye baslarsa o zaman hemen en yakın hastaneye gıdebılırsınız.[/QUO

Normal olmadı benimki.Olacak diye bekliyorduk.Doktora sordum sancım hafif gelince ılık bir duş alayım öylemi gelim hastaneye dedim, doktorumda hayır banyo yapma daha önceden cm olarak açılmış olabilir, onu sen fark edemezsin,belki banyoda doğurursun dedi.Çok fazla sancın olmaya bilir, sancı nedir bilmeyenler var dedi.Bende mantıklı buldum.a.s

Yukarı Alt