(SANCILI GAZ ) ACİL YARDIM

Neslihan ozer

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
29
31
Kizim daha 3 buçuk aylik ve gazdan geceleri uyumuyor bunun için rahatlamasi icin ne yapmam lazım bildiğim her yöntemi denedim olmuyor😔

TheTudors

Biraz pamuk biraz un =)
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2011
4.717
592
Bebek yagi ile masaj..
Fakat en önemlisi yediğiniz gıdaları gözden geçirip diyetinizden çıkarmanız.. deneme yanılma yoluyla bulursunuz ..bn sut ürünü ya da nakliyatlardan bazılarını yediğinde gaz ağrısı yaşadı bebeğim.. bu bünyeye göre değişir.. belki sizdede ise yarar diyet

maydanozsuyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2019
3.121
5.320
Kizim daha 3 buçuk aylik ve gazdan geceleri uyumuyor bunun için rahatlamasi icin ne yapmam lazım bildiğim her yöntemi denedim olmuyor😔
Valla oğlum o kadar gazlıydı ki en son kimyon verdim suyla karıştırıp.
Çok rahtalamıştı.
Doktor olmaz falan demişti ama kıvranma sına dayanamıyorduk artık

boyozsever35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
142
103
bizim de başımıza gelmişti instada ayşeebe var mutlaka takip edin arkadaşlar onun sayesinde şifa bulduk şöyle yapıyordu bir video da gaz sancısı çeken bebeği almış önüne bebeğin sırtı kızın göbek tarafında bebeği bacaklarının üstünden tutmuş eline oturtmuş şekilde sağa sola hafif hafif sallar gibi getirip götürüyor. bir baktım bebek uyudu ellerinde işten eve gelince hemen tutum bizim oğlanı ne gördüysem yaptım ama nasıl gaz çıkartıyo bir baktım bizimki de uyudu allah razı olsun ondan. :KK16:

Muezzaa

Ey akşam vapuru, sana mı kalır dünya
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2019
516
708
bizim de başımıza gelmişti instada ayşeebe var mutlaka takip edin arkadaşlar onun sayesinde şifa bulduk şöyle yapıyordu bir video da gaz sancısı çeken bebeği almış önüne bebeğin sırtı kızın göbek tarafında bebeği bacaklarının üstünden tutmuş eline oturtmuş şekilde sağa sola hafif hafif sallar gibi getirip götürüyor. bir baktım bebek uyudu ellerinde işten eve gelince hemen tutum bizim oğlanı ne gördüysem yaptım ama nasıl gaz çıkartıyo bir baktım bizimki de uyudu allah razı olsun ondan. :KK16:
Youtube kanalı da var mı acaba

GzLi KaLsin

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2018
273
121
Canım önce hakiki zeytin yagi varsa 3 4 damla kadar ver sonra karnına guzel ce masaj yap ve bacaklarını karnına doğru kir biraz karnına doğru bastır cani yanmayacak şekilde fark edeceksin zaten sen bacaklarını bebegin karnına doğru kirdikca oda ikinacak gazi çıkar ve rahatlarsiniz 😍

Busenuray06

Başarı değer yaratmakla alakalıdır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
196
301
Bunun için satılan bitkisel damlalar var eczanelerden alabilirsiniz

Devys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2014
255
210
1. Kirmizi cay olarak bilinen Rooibos Cayi.
Acik birsekilde demleyin, sogumasini bekleyin ve bir cay kasigi kadar verin.
2.Saat yönünde daireler çizerek bebeğinizin karnına masaj yapın.
3. Bebeğinizin sırtına, karnınızın önkolunun üzerinde dururken masaj yapın.
4. Bebeğinizi yuvarlak bir konumda tutmaya çalışın, örneğin dizleri hafifçe kaldırarak.
5. Bebeğinizin bacakları ile bisiklet sürme hareketleri yapın.
6. Bebeğinizin karnını ılık bir bezle ısıtın.
7. Bebeğinizi ılık bir banyoya koyun

Yukarı Alt