Sapık var

kuzgunun_golgesi

YA HEP YA HİÇ!
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
271
332
Merhaba arkadaşlar, benim ergenlik dönemimden beri sürekli ayakkabılarım çalınıyor. Mesela eve çıkıp iki dk. birşey alacak olsam geri döndüğümde ayakkabılarım yerinde olmuyor. İlk etapda ihtiyaç sahibi biri olduğunu düşünüp içten içe 'çalacak kadar çaresiz demek' der hayıflanırdım. Daha sonra evlendim şehir değiştirdim. Ama yine aynı olaylar başıma gelmeye başladı. Dışarda asla ayakkabı bırakmamaya gayret ettim. Daha sonra misafirliğe gittiğim zamanda kapıda ayakkabılarımın yerinde yeller esiyor. E ev sahibesine de özellikle ayakkabılarımı içeri almam gerektiğini bazen söyleyemiyorum. Velhasılı kelam geçende arkadaşım evde otururken markete gitmek icap etti. Terliklerimi giyinip gitti. Birkaç saat sonra terliğimin yanında 2 adet hap ve pet şişe ile su buldum. Ne anlama geliyor anlamak imkansız. Artık panik oluyorum.

Limonsuzzcay

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
4.403
30.953
Merhaba arkadaşlar, benim ergenlik dönemimden beri sürekli ayakkabılarım çalınıyor. Mesela eve çıkıp iki dk. birşey alacak olsam geri döndüğümde ayakkabılarım yerinde olmuyor. İlk etapda ihtiyaç sahibi biri olduğunu düşünüp içten içe 'çalacak kadar çaresiz demek' der hayıflanırdım. Daha sonra evlendim şehir değiştirdim. Ama yine aynı olaylar başıma gelmeye başladı. Dışarda asla ayakkabı bırakmamaya gayret ettim. Daha sonra misafirliğe gittiğim zamanda kapıda ayakkabılarımın yerinde yeller esiyor. E ev sahibesine de özellikle ayakkabılarımı içeri almam gerektiğini bazen söyleyemiyorum. Velhasılı kelam geçende arkadaşım evde otururken markete gitmek icap etti. Terliklerimi giyinip gitti. Birkaç saat sonra terliğimin yanında 2 adet hap ve pet şişe ile su buldum. Ne anlama geliyor anlamak imkansız. Artık panik oluyorum.
:KK64::silah:

beautifulsweet

Saclarim parmaklik,gözlerim gardiyan olmus.. :)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
1.841
4.983
Şehir değiştirmenize rağmen takip edecek kadar takıntılı birisi bu zamana kadar varlığını başka türlü belli ederdi.
Ayakkabı hastalığı da bilemedim.Hep mi size denk geliyor marka ve pahalı ayakkabılar kullanıyorsanız?
Apartman, sitelerden hatta camilerden ayakkabı çalan insanlar var.
2 adet hap ve pet şişe bir işaret gibi gelmedi ama garip.
Binanın dışında kamera yok mu?

kuzgunun_golgesi

YA HEP YA HİÇ!
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
271
332
Korku&gerilim, polisiye, aksiyon
Ne ararsan var :KK57:
Başka kimsenin ayakkabısı çalınmıyor mu?
Ya zaten insanlar genelde kapı önüne artık koymuyor. Çünkü çalıp satıyorlar. Ama bu öyle değil. Yani bakkala çakkala iki dk birşey yapmaya gitsem duman olup uçuyor. Misafirliğe gittimde bile başıma geldi. Ayakkabının markası modeli şekli şemali fark etmiyor. Yeminle ayakkabıya para vere vere bir hal oldum artık

Yukarı Alt