• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Sapık var

kuzgunun_golgesi

YA HEP YA HİÇ!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
342
430
29
Merhaba arkadaşlar, benim ergenlik dönemimden beri sürekli ayakkabılarım çalınıyor. Mesela eve çıkıp iki dk. birşey alacak olsam geri döndüğümde ayakkabılarım yerinde olmuyor. İlk etapda ihtiyaç sahibi biri olduğunu düşünüp içten içe 'çalacak kadar çaresiz demek' der hayıflanırdım. Daha sonra evlendim şehir değiştirdim. Ama yine aynı olaylar başıma gelmeye başladı. Dışarda asla ayakkabı bırakmamaya gayret ettim. Daha sonra misafirliğe gittiğim zamanda kapıda ayakkabılarımın yerinde yeller esiyor. E ev sahibesine de özellikle ayakkabılarımı içeri almam gerektiğini bazen söyleyemiyorum. Velhasılı kelam geçende arkadaşım evde otururken markete gitmek icap etti. Terliklerimi giyinip gitti. Birkaç saat sonra terliğimin yanında 2 adet hap ve pet şişe ile su buldum. Ne anlama geliyor anlamak imkansız. Artık panik oluyorum.

Limonsuzzcay

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
7.231
44.361
32
Merhaba arkadaşlar, benim ergenlik dönemimden beri sürekli ayakkabılarım çalınıyor. Mesela eve çıkıp iki dk. birşey alacak olsam geri döndüğümde ayakkabılarım yerinde olmuyor. İlk etapda ihtiyaç sahibi biri olduğunu düşünüp içten içe 'çalacak kadar çaresiz demek' der hayıflanırdım. Daha sonra evlendim şehir değiştirdim. Ama yine aynı olaylar başıma gelmeye başladı. Dışarda asla ayakkabı bırakmamaya gayret ettim. Daha sonra misafirliğe gittiğim zamanda kapıda ayakkabılarımın yerinde yeller esiyor. E ev sahibesine de özellikle ayakkabılarımı içeri almam gerektiğini bazen söyleyemiyorum. Velhasılı kelam geçende arkadaşım evde otururken markete gitmek icap etti. Terliklerimi giyinip gitti. Birkaç saat sonra terliğimin yanında 2 adet hap ve pet şişe ile su buldum. Ne anlama geliyor anlamak imkansız. Artık panik oluyorum.
:KK64::silah:

beautifulsweet

#HayatEveSığar
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
2.016
5.372
Şehir değiştirmenize rağmen takip edecek kadar takıntılı birisi bu zamana kadar varlığını başka türlü belli ederdi.
Ayakkabı hastalığı da bilemedim.Hep mi size denk geliyor marka ve pahalı ayakkabılar kullanıyorsanız?
Apartman, sitelerden hatta camilerden ayakkabı çalan insanlar var.
2 adet hap ve pet şişe bir işaret gibi gelmedi ama garip.
Binanın dışında kamera yok mu?

kuzgunun_golgesi

YA HEP YA HİÇ!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
342
430
29
Korku&gerilim, polisiye, aksiyon
Ne ararsan var :KK57:
Başka kimsenin ayakkabısı çalınmıyor mu?
Ya zaten insanlar genelde kapı önüne artık koymuyor. Çünkü çalıp satıyorlar. Ama bu öyle değil. Yani bakkala çakkala iki dk birşey yapmaya gitsem duman olup uçuyor. Misafirliğe gittimde bile başıma geldi. Ayakkabının markası modeli şekli şemali fark etmiyor. Yeminle ayakkabıya para vere vere bir hal oldum artık

Alicja

Popüler Üye
Pro Üye
26 Kasım 2019
4.413
15.010
Ya zaten insanlar genelde kapı önüne artık koymuyor. Çünkü çalıp satıyorlar. Ama bu öyle değil. Yani bakkala çakkala iki dk birşey yapmaya gitsem duman olup uçuyor. Misafirliğe gittimde bile başıma geldi. Ayakkabının markası modeli şekli şemali fark etmiyor. Yeminle ayakkabıya para vere vere bir hal oldum artık
Tamam işte, misafirliğe gittiğinizde başka kimsenin ayakkabısı yok muydu kapıda? Hani 3 tane ayakkabının içinden sadece sizinkini alıyorlarsa korkun bence.

kuzgunun_golgesi

YA HEP YA HİÇ!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
342
430
29
Şehir değiştirmenize rağmen takip edecek kadar takıntılı birisi bu zamana kadar varlığını başka türlü belli ederdi.
Ayakkabı hastalığı da bilemedim.Hep mi size denk geliyor marka ve pahalı ayakkabılar kullanıyorsanız?
Apartman, sitelerden hatta camilerden ayakkabı çalan insanlar var.
2 adet hap ve pet şişe bir işaret gibi gelmedi ama garip.
Binanın dışında kamera yok mu?
İşte saplantılı biri olduğunu düşünmek uykularımı bile kaçırıyor 😱 hayır ya kendi halinde biriyim. Öyle çok tuzlu ayakkabılar alamam zaten. Binanın çevresindeki bir milyoncunun kamerası var ama kapıyı göstermiyor. Sadece evin önünü. Hep mi hep mi bana denk geliyor işte çıldıracağım 😱😱😱

kuzgunun_golgesi

YA HEP YA HİÇ!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
342
430
29
Bence hemen anlatın bu zamana kadar durmaniz hata. Evlenip başka yere gitmişsiniz hala aynı durum yaşanıyor ben olsam evde tek duramazdım korkumdan
Çocuklar doğmadan önce sürekli eşimin iş yerine giderdim ama şimdi iki küçüğümle zor oluyor. Bulunduğum şehirde de hiç akrabam yok

Alicja

Popüler Üye
Pro Üye
26 Kasım 2019
4.413
15.010
Çocuklar doğmadan önce sürekli eşimin iş yerine giderdim ama şimdi iki küçüğümle zor oluyor. Bulunduğum şehirde de hiç akrabam yok
Eşinize anlatın durumu bence de. Bilmesinde fayda var. Ayakkabı bırakmayın ortalıkta da. 2 dakikalığına bile gitseniz içeri alın, bunun ayıbı yok. Ben evime kim gelse kendi ayakkabım dışarıda olsa dahi misafirin ayakkabısını alırım içeri mutlaka belli mi olur, çalınacağı tutar bi de.

Ya da kapıya kamera taktırın, anlaşılmasın kamera olduğu gizli olsun. Yemleyin bakalım ayakkabı bırakın.

beautifulsweet

#HayatEveSığar
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
2.016
5.372
İşte saplantılı biri olduğunu düşünmek uykularımı bile kaçırıyor 😱 hayır ya kendi halinde biriyim. Öyle çok tuzlu ayakkabılar alamam zaten. Binanın çevresindeki bir milyoncunun kamerası var ama kapıyı göstermiyor. Sadece evin önünü. Hep mi hep mi bana denk geliyor işte çıldıracağım 😱😱😱
Kapınızın önünde ayakkabı vs bulundurmayın. Bir süre sonra vazgeçer derdi sadece ayakkabıysa tabi...
Yolda yürürken veya evde harici anormal bisey dikkatinizi çekmediyse emin olabilmeniz için tek yol kamera.

beautifulsweet

#HayatEveSığar
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
2.016
5.372
Kamera için uygun şartlar yoksa
Siz ayakkabınızı bırakıp binadan ayrılmış gibi yaparak eşinizle beraber görünmeyecek bir yerden ayakkabının nasıl yok olduğunu gözlemeye çalışın.
Başka bir çözüm yolu da gelmedi aklıma. :KK43:

kuzgunun_golgesi

YA HEP YA HİÇ!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
342
430
29
Kamera için uygun şartlar yoksa
Siz ayakkabınızı bırakıp binadan ayrılmış gibi yaparak eşinizle beraber görünmeyecek bir yerden ayakkabının nasıl yok olduğunu gözlemeye çalışın.
Başka bir çözüm yolu da gelmedi aklıma. :KK43:
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Olmadı polise de gideceğim