@sara_nur@ / Kendi Şiirleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E

EU1

Ziyaretçi
BAZEN BEDENİMİ BİR KORKU SARIYOR...
SENSİZ OLMA DUYGUSU BEDENİMİ YAKIYOR...
VAR MISIN YOK MUSUN BİLMİYORUM.....
VAR KABUL EDİYORUM BEN SENİ....
İNSAN OLMAYAN BİR ŞEYİ KALBİN EGÖMER Mİ?
BEN SENİ KALBİME GÖMDÜM ANNECİM......
SENİ SONSUZ GECELERDE GÖZYAŞLARIMA GÖMDÜM
BAZEN HIÇKIRA HIÇKIRA
BAZEN BAGIAR BAGIRA HAYKIRDIM........
NERDESİN ACABA
V EANNENİ BU KADAR BEKLETMEYE HAKKIN VAR MI?
BU KADAR ÜZMEYE...
SEN HAYATIMIJN ANLAMI.....
SESSİZ GÖRÜNEN BEDDENİMİN ÇIGLIKLARI.....
SENİ BEKLİYORUM......
BEN HERGÜN SANA YAKLAŞTIGIMI DÜŞÜNÜYORUM
BİLİYORUM GELECEKSİN.....
SADECE ANNENİN SENİ DAHA ÇOK ÖZLEMESİNİ..
SENİ DAHA ÇOK SARMASINI BEKLİYORSUN....
HAKLISIN ANNEN SENİN İÇİN CAYIR CAYIR YANIYOR...
SEN ÇOK ÖZELSİN ,SEN ÇOK GÜZELSİN.....
SEN DİYORSUN Kİ BANA;ANNE SABRET BENDE DİYORUM Kİ SANA TAMAM BEKLEYECEGİM.....................:çok üzgünüm:senağlama:1hug::emir_bebek::çiçek:

Nisan21

Taze Bekar ( mihrace )
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım çok güzeldiiii inşallah ALLAH'ın izniyle bir gün alacaksın bebişini kucağına ve hayatın tadına varacaksın ALLAH hayırlısı ile sağlıklı bir bebek nasip etsin sana ve diğer bebek isteyen annelere

etkin

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.079
şekerlik canım biran önce bebeğine kavuşman dileğiyle.yaşın çok genç önünde uzun yıllar var sakın ümidini yitirme .herşey gönlünce olsun.

E

EU1

Ziyaretçi
Şekerlikkkkkkkkkk

olucak inşallah nas yapıyo sana nasssssssssss

E

EU1

Ziyaretçi
Evet çok Nazli Bnd Ebilioyrum Ki .çok Nazliiiiiiiiiiii

kuzum

Bu konida hassasum
Pro Üye
Emoji Skoru
267
Bugünlerin kıymetini bil Şekerlik, valla bak ne kadar rahatsın. İstediğin saatte uyuyorsun, uyanıyorsun, istediğin saatte yemeğini yiyorsun,çayını soğutmadan içebiliyorsun, canın ne isterse yapıyorsun, ne güzel değil mi. En çok da çayımı soğumadan içebilmeyi özledim ben.Gecenin bir körü kocacımla sinemaya gitmeyi özledim. Dedimya kıymetini bil bugünlerin.

Şaka bir yana bebişini sabırsızlıkla beklediğini biliyorum. Dilerimki en kısa zamanda sen de ben gibi olursun:))

E

EU1

Ziyaretçi
Bugünlerin kıymetini bil Şekerlik, valla bak ne kadar rahatsın. İstediğin saatte uyuyorsun, uyanıyorsun, istediğin saatte yemeğini yiyorsun,çayını soğutmadan içebiliyorsun, canın ne isterse yapıyorsun, ne güzel değil mi. En çok da çayımı soğumadan içebilmeyi özledim ben.Gecenin bir körü kocacımla sinemaya gitmeyi özledim. Dedimya kıymetini bil bugünlerin.

Şaka bir yana bebişini sabırsızlıkla beklediğini biliyorum. Dilerimki en kısa zamanda sen de ben gibi olursun:))
SENİ BURQADA GÖRÜNC EÖYLESİNE HUZUR DOLU OLUYOR M Kİİ BEN ANLATAMAMMMMMMMMMMMMMMMM SAOL CANIM BNM

Shiilla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
cnm benimmmm çok içten ,duygu yüklü satırlardı ...inşallah yüce rabbim sanada bu duyguyu yaşatacak,,,ben eminim...en çokta sana yakışacak annelik,,,bu dilegının biran önce gercekleşmesı için dua edıyorum...inşallah çektigin çilelerın karşılıgını bebiş müjdesiyle alırsın.....seni çok sevıyorum..keşke elımden duadan başka bişiler gelebilse....

elin

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
:KK70:ilerim Tanridan Yakin Zamanda Bu Guzel Haberi Alir Ve Bize Bildirirsin Canim ....:1hug::1hug:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt