• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Sararmış Lavabo İçin yardımmmmm

ozpir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
147
0
kızlar, sararan lavabo ve küvet için tavsiyeleriniz var mı?... her türlü deterjan ve çamaşır suyunu denedim yine de bana mısın demiyor :uhm:

sxuxtlxux gayfe

prenslerim
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
3.215
19
benimde klozetim sararmıştı yazın tatilden geldiğimizde musluğundan çook ince su akıtmış o suda orayı sarartmış.denemediğm tek kezzap kalmıştı kezzapı döktüm hemen çıktı sonrada duruladım.
bu sarı lekeyi sadece kezzap çıkarıyor.denemeni tavsiye ederim iyi sonuş alırsın

BeyzaNur-HH

Elhamdulillah Seni Gönlümde Yar Yanımda Var Edene
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.779
124
ben once vimle ovuyorum guzelce sonrada domestos dokuyorum biraz bekletiyorum sonra tekrar ovuyorum gayet beyaz oluyo valla

cocostar

azimli,sabırlı,kararlı
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
3.089
83
klozetim sararmıştı, tuz ruhu döktüm önce sonra da ozon döküp hemen kapağını kapattım.
banyonun kapısını da kapatp çıktım biliyorsun duman ve koku oluyor. zehirlenmemek için azami dikkat lazım. 2 saat kadar sonra sifonu çektim bir de baktım ki bemmmbeyazz.

ozpir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
147
0
kızlaaaaaar, kireç sökücü kullandım geçenlerde ve gözlerime inanamadım...bembeyaz oldu :)))))))

hilal5572

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
45
0
arkadaşlar hepsi hikaye ben nezamandır bu konuya çözüm arıyordum sihirli sudan kalanı hikaye bana göre...sihirli su kullanın banyolarınız sihir gibi olsun çok mutlu olacaksınız deneyinnnn.....bwn çareyi onda buldum çok büyük kolaylık üstelik fiyatıda uygun..

Yukarı Alt