• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Şaşırıp kaldım yardım edin

Ballporsugu

Sabrediyoading..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2019
84
63
1 yasinda ayni seyi bizde yasadik. Demir takviyesi vermiyorsaniz demir eksikligi baslamistir istahsizlik yapar. O donem kizim fiziksel ve bilissel olarak atak yapmisti. Buna bagli takviyeye ragmen demiri dusmustu. Demir ve zinco takviyesi ile 1 haftada toparladi istahi. Sonra ki kontrolde kan degerleri yukselmisti.
Merhaba, demir takviyesi ne kullanıyorsunuz acaba? Biz de yeni başlayacağız hem vitamin hem de demir takviyesine, ne önerirsiniz?

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
12.801
35.505
33
Merhaba, demir takviyesi ne kullanıyorsunuz acaba? Biz de yeni başlayacağız hem vitamin hem de demir takviyesine, ne önerirsiniz?
Ben nova ferrum kullaniyordum ama turkiyede satılmıyor. Fiyatlarida uctu zaten. Suan sidefer damla kullaniyorum.

ugurbocuuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
3.957
3.080
Ayy evet haklısınız 😔 ne bileyim kendimce çözüm üretiyorum heralde belki o zman yer diye de yok olmaz dediğiniz gibi aç kalır. Belki diş dönemidir atlatirsak düzelir
Canım kulağına baktır lütfen kulak iltihabı olabilir benimde olmuştu bebeğimin hiç aklımıza gelmemişti kulak iltihabı çıkmıştı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-11-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 50 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin altında yağ biriktikçe, bebeğinizin cildinin rengi koyu kırmızıdan ve şeffaflıktan, pembemsi ve yarı saydam (koyu tenli bebekler için de geçerlidir) hale gelecektir. Hamileliğinizin son yarısında bebeğinizin protein ve yağ talebinde büyük bir artış var. Doğumdan önceki 6-8 hafta içinde bebeğinizin kilosu iki katına çıkacaktır. Nefes darlığı yaşama sıklığınız artabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
12.801
35.505
33
Biz de ara vermeden önce sidefer kullanıyorduk ama içeriğinin güvenilir olmadığını okudum. Siz de bir bakın isterseniz :)
Benim kizimin demir eksikligine bagli katilmasi oluyor. O yuzden +3 degerlikli demir kullanmamiz gerekiyor o da sideferde var. Icerik inceleme sansimiz kalmiyor o yuzden.