Şaşırıp kaldım yardım edin

Ballporsugu

Sabrediyoading..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2019
84
63
1 yasinda ayni seyi bizde yasadik. Demir takviyesi vermiyorsaniz demir eksikligi baslamistir istahsizlik yapar. O donem kizim fiziksel ve bilissel olarak atak yapmisti. Buna bagli takviyeye ragmen demiri dusmustu. Demir ve zinco takviyesi ile 1 haftada toparladi istahi. Sonra ki kontrolde kan degerleri yukselmisti.
Merhaba, demir takviyesi ne kullanıyorsunuz acaba? Biz de yeni başlayacağız hem vitamin hem de demir takviyesine, ne önerirsiniz?
 

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
12.891
36.231
33
Merhaba, demir takviyesi ne kullanıyorsunuz acaba? Biz de yeni başlayacağız hem vitamin hem de demir takviyesine, ne önerirsiniz?
Ben nova ferrum kullaniyordum ama turkiyede satılmıyor. Fiyatlarida uctu zaten. Suan sidefer damla kullaniyorum.
 

ugurbocuuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
4.437
3.938
Ayy evet haklısınız 😔 ne bileyim kendimce çözüm üretiyorum heralde belki o zman yer diye de yok olmaz dediğiniz gibi aç kalır. Belki diş dönemidir atlatirsak düzelir
Canım kulağına baktır lütfen kulak iltihabı olabilir benimde olmuştu bebeğimin hiç aklımıza gelmemişti kulak iltihabı çıkmıştı
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-11-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 23 gün kaldı.

Bebeğiniz kilo aldıkça ve derisinin altında yağ birikimi artırkça, bebeğinizin vücudu daha yuvarlak hatlı ve daha dolgun bir görünüm alacaktır. Bebeğinizdeki bu tombulluk normal ve sağlıklıdır. Bunun ilerideki bir obezite ile alakası yoktur. Braxton-Hicks kasılmalarının - Yalancı doğum ağrılarının - plasenta yardımıyla kan dolaşımına yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
12.891
36.231
33
Biz de ara vermeden önce sidefer kullanıyorduk ama içeriğinin güvenilir olmadığını okudum. Siz de bir bakın isterseniz :)
Benim kizimin demir eksikligine bagli katilmasi oluyor. O yuzden +3 degerlikli demir kullanmamiz gerekiyor o da sideferde var. Icerik inceleme sansimiz kalmiyor o yuzden.