Şaşırıp kaldım yardım edin

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
12.067
30.637
1 yasinda ayni seyi bizde yasadik. Demir takviyesi vermiyorsaniz demir eksikligi baslamistir istahsizlik yapar. O donem kizim fiziksel ve bilissel olarak atak yapmisti. Buna bagli takviyeye ragmen demiri dusmustu. Demir ve zinco takviyesi ile 1 haftada toparladi istahi. Sonra ki kontrolde kan degerleri yukselmisti.

You lost me

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2020
24
1
1 yasinda ayni seyi bizde yasadik. Demir takviyesi vermiyorsaniz demir eksikligi baslamistir istahsizlik yapar. O donem kizim fiziksel ve bilissel olarak atak yapmisti. Buna bagli takviyeye ragmen demiri dusmustu. Demir ve zinco takviyesi ile 1 haftada toparladi istahi. Sonra ki kontrolde kan degerleri yukselmisti.
Normalde demir takviyesi vardı ama çok fazla ilaç kullandığımız dönemde onu vermedim nerdeyse 2 hafta kadar. Acaba ondan da olabilir mi yaa

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
12.067
30.637
Olabilir. O dönemde hizli buyume eksiklige sebep oluyor. Tahlil yaptirin

ikiminikprenses

Anayım Ben Anaa👶👶
Pro Üye
1 Mayıs 2007
6.108
1.706
sizin bebenin aynisi benim kizim.12 ay 20 gunluk.demir eksikligi cikti bizde takviye etmeye calisiyiruz ama ilaca bile agzini acmiyor ki.

You lost me

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2020
24
1
surup verdi doktor agzini acmayinca enjektorle verdim oda kusturdu bende damla formunu aldim damla veriyorum cay kasigina damlatip zar zor
Benim kızım damla olarak cok seviyor kendisi ağzını acıyor çok ilginç tabii😨 ilacı bizde enjektorle verdigimzde kusmustu ama daha sonra şırıngayı ağzına koyunca yanağına icerden yaslatarak sıktık azar azar bu şekilde ilaçlarını vermiştim kaşıkla asla acmiyordu ağzını malesef. Allah korusun bogulmaya dikkat edin nefesi tikandigi için kusmustu bnm kızım

Yukarı Alt